reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Doszlam do wniosku ze to moje jelita sie tak buntuja. Chyba porzadne gazy sie zbieraja. A do tego znowu zle wyniki moczu i zielonkawa wydzielina. Na zielonkawa wydzieline lekarz kazal wziac Gynoxin 600mg. A teraz wysle mu jeszcze wyniki moczu bo kiepskie sa. Ja nie wiem caly czas lapie infekcje pęcherza.

No to dobrze, że to nic poważniejszego. A tak na pocieszenie to mnie też dziś od rana podbrzusze pobolewa, tak jakby pęcherz właśnie :-( :(

Ja nie wiem dziewczyny co to się dzieje teraz z tymi bólami brzucha... Mnie od wczoraj tez podbrzusze pobolewa jak na miesiączkę, a dzisiaj od rana mnie wszystko piecze tam na dole, podczas oddawania moczu bardziej... Już wysłałam męża po kubeczki na mocz, jutro z samego rana zrobię badanie. Pisałam też do mojej ginekolog to kazała brać urofuragin.
Boję się, żeby mi się zadna infekcja nie przypałętała, mam założony ten pessar, a to zwiększone ryzyko infekcji... Niby biorę profilaktycznie ten gynalgin co drugi dzień, ale chyba jednak nie za wiele to dało. :(
 
Z domowych sposobów na infekcje polecam czeste picie wody przegotowanej z dużą ilością cytryny. Przed ciążą często zmagałam się z zapaleniem pęcherza i infekcjami, pomagala woda z cytryną i furagina. Odpukać w ciąży tego problemu nie mam. Zaczynam 31tc, mam nadzieje ze jeszcze chociaż 6 tygodni wytrzymamy. :)
 
No ja właśnie piję ta wodę z cytryną, tyle że dodawałam miodu. Ale teraz myślę, że to bez sensu, bo to kwaśne ma byc. Ale też już się nastawiam na badania jutro, bo jednak lepiej zrobić o dwa za duzo niż jedno za mało.
 
Wzięłam ten urofuragin, wypiłam herbatę z cytryną i już jest trochę lepiej, ale badania i tak rano zrobię :) Mąż poleci z moim moczem do laboratorium 8-) W sumie biedny ten mój mąż obecnie - wszystko na jego głowie... Ale dobrze, że przynajmniej sam chętny do pomocy i robienia wszystkiego w domu :)
 
Ja mialam od miesiaca bol brzucha w dole i zawsze jak robilam siku bolal pozniej w dole mocno brzuch. Myslalam ze to pecherz ale wyniki dobre furagina tez nic nie pomagala. Az do niedzieli zobaczylam zielona wydzieline napisalam do ginekologa kazal kupic jedna globulke i po jednej przeszlo. A ja glupia myslalam ze to pecherz a to bylo w pochwie a tyle sie nacierpialam bo taki okropny bol. Miesiąc czasu bezobjawowo tylko bol. I boje sie ze to gowno mogło rozmiekczyc moja szyjke.
 
Wzięłam ten urofuragin, wypiłam herbatę z cytryną i już jest trochę lepiej, ale badania i tak rano zrobię :) Mąż poleci z moim moczem do laboratorium 8-) W sumie biedny ten mój mąż obecnie - wszystko na jego głowie... Ale dobrze, że przynajmniej sam chętny do pomocy i robienia wszystkiego w domu :)
Najlepszy monural antybiotyk w 1 saszetce bezpieczny bralam nawet w 1 tr. Pijesz na noc jedna saszeteke.
 
Ja nie wiem dziewczyny co to się dzieje teraz z tymi bólami brzucha... Mnie od wczoraj tez podbrzusze pobolewa jak na miesiączkę, a dzisiaj od rana mnie wszystko piecze tam na dole, podczas oddawania moczu bardziej... Już wysłałam męża po kubeczki na mocz, jutro z samego rana zrobię badanie. Pisałam też do mojej ginekolog to kazała brać urofuragin.
Boję się, żeby mi się zadna infekcja nie przypałętała, mam założony ten pessar, a to zwiększone ryzyko infekcji... Niby biorę profilaktycznie ten gynalgin co drugi dzień, ale chyba jednak nie za wiele to dało. :(
Bole jak na miesiaczke to zle. Czyli skurcze? Mnie nei boli skurczowo tylko jak robilam siku to byl ostry bol promieniujacy na cale podbrzusze i tkliwe miejsce gdzie pecherz. I chyba jednak to bylo cos w pochwie bo 1 globulka pomogla. A ja przez miesiąc nie moglam zlokalizowac.
 
Bole jak na miesiaczke to zle. Czyli skurcze? Mnie nei boli skurczowo tylko jak robilam siku to byl ostry bol promieniujacy na cale podbrzusze i tkliwe miejsce gdzie pecherz. I chyba jednak to bylo cos w pochwie bo 1 globulka pomogla. A ja przez miesiąc nie moglam zlokalizowac.
Nie, nie mam skurczy. Jak byłam w szpitalu to też mnie tak bolał, mówiłam lekarzom przy obchodach i nie zwracali na to uwagi.
 
reklama
Nie, nie mam skurczy. Jak byłam w szpitalu to też mnie tak bolał, mówiłam lekarzom przy obchodach i nie zwracali na to uwagi.
A w ktorym tyg jestes? Bo 1 trymestrze to norma ale pozniej to juz skurcze. Tak mialam w 2 ciazy. Obudizl mnie bol jak na miesiaczke po 1.5 godz w szpitalu juz 5 cm rozwarcia.
 
Do góry