reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzisiaj 29 TC+1 dzień i wylądowałam na sali przedporodowej bo odeszły wody Albo wytrzymam albo to już mój finisz Szew jeszcze nie zdejmują bo skurczy brak Ogólnie jestem przerażona

Będę mocno trzymać kciuki! Z całych sił, by wszystko skończyło się szczęśliwie ❤️

Robienie na drutach jest trudne ??? Tez bym chciała spróbować .
Nie jest bardzo trudne, jak załapiesz podstawowe oczka, to szalik na pewno zrobisz, taki akurat na wiosnę 😜 Albo kocyk dla maleństwa ❤️
Ja na razie ćwiczę podstawowe ściegi, jak już mi będzie ładnie wychodzić, zrobię małemu kocyk, potem może czapeczkę i sweterek na jesień. A że do jesieni trochę czasu, to powinnam się naumieć 😂
 
reklama
Co to sie dzieje.. Zaczynam na prawdę wątpić ze uda mi się donosić do bezpiecznego terminu. Wczoraj Mahoska a dzisiaj Femka. Trzymam za Was mocno kciuki. Oby wszystko dobrze się skończyło. A ja chyba szybko muszę zamawiać wyprawkę bo nic nie wiadomo i nie mogę się zdawać na modlitwę i myślenie ze będzie dobrze.
 
Dziewczyny czytałam ze dużo porodów przedwczesnyh jest spowodowanych infekcjami. Ale czasami nie wiadomo nawet ze one są. Czy jak lekarz sprawdzał mi ostatnio na wizycie pH w pochwie i wyszło 4 czyli wg niego dobrze to czy na tej podstawie można wykluczyć infekcje? Oj zaczęłam znów panikować :/
 
Dzisiaj 29 TC+1 dzień i wylądowałam na sali przedporodowej bo odeszły wody Albo wytrzymam albo to już mój finisz Szew jeszcze nie zdejmują bo skurczy brak Ogólnie jestem przerażona
Dobrze że jesteś w szpitalu. Na grupie fb jest pani której odeszły wody około 20tygodnia i tak już ciągnie dłuższy czas. Jest pod opieką lekarzy, pilnują żeby nie było infekcji, nie ma skurczy. Oby udało sie was też jeszcze trochę przetrzymać mimo że tydzień jest już w miarę bezpieczny...
 
Robienie na drutach jest trudne ??? Tez bym chciała spróbować .
Uczyłam się na drutach jak byłam mała, nawet jeszcze na studiach kilka szalików zrobiłam. W ciąży postanowiłam zrobić ośmiorniczkę na szydełku wg instrukcji z youtube, o niebo łatwiejsze! Taki szaliczek robię z filmu o kocyku(wzięłam małe szydełko):
20191112_183744.jpg
Tu ośmiorniczka dla wcześniaka(macki mają przypominać pępowinę):
Jak wpiszesz "amigurumi" to znajdziesz opisy jak zrobić urocze zwierzaczki-pluszaczki, zaczęłam robić misia i nawet ma już głowę, brzuszek i łapki ale póki co wena mnie opuściła😉
 
No jakiś ten tydzień tutaj burzliwy... Cisza, cisza, żarty, śmiechy a tu proszę zaczyna się dziać... Ja od wczoraj po wiadomości Mahoski z nerwów dostałam boli brzucha i skurczy i jak się uspokoiło to proszę @Femka84 ...trzymamy kciuki🤞💞
 
Dzisiaj 29 TC+1 dzień i wylądowałam na sali przedporodowej bo odeszły wody Albo wytrzymam albo to już mój finisz Szew jeszcze nie zdejmują bo skurczy brak Ogólnie jestem przerażona
Az weszłam na fb sprawdzić szczegóły żeby podnieść twoje morale: tamtej pani odeszły wody w 19tygodniu, teraz jest 25 z kawalątkiem. Nadal w 2paku! Także głowa do góry, niech lekarze robią swoje!
 
Uczyłam się na drutach jak byłam mała, nawet jeszcze na studiach kilka szalików zrobiłam. W ciąży postanowiłam zrobić ośmiorniczkę na szydełku wg instrukcji z youtube, o niebo łatwiejsze! Taki szaliczek robię z filmu o kocyku(wzięłam małe szydełko):
Zobacz załącznik 1082178
Tu ośmiorniczka dla wcześniaka(macki mają przypominać pępowinę):
Jak wpiszesz "amigurumi" to znajdziesz opisy jak zrobić urocze zwierzaczki-pluszaczki, zaczęłam robić misia i nawet ma już głowę, brzuszek i łapki ale póki co wena mnie opuściła[emoji6]

Jakie piękne . Zamówię sobie szydełko .
Pamietam jak moja babcia robiła mi takie szaliki - wtedy człowiek nie chciał w tym chodzić a dzisiaj by chętnie „ przytulił „ .
Ja w ogóle lubię się tak „ dłubać „ - czy to malować , czy krzyżówkę rozwiązywać , czy obierać słonecznik . Może mnie to wciągnie [emoji1]
 
Uczyłam się na drutach jak byłam mała, nawet jeszcze na studiach kilka szalików zrobiłam. W ciąży postanowiłam zrobić ośmiorniczkę na szydełku wg instrukcji z youtube, o niebo łatwiejsze! Taki szaliczek robię z filmu o kocyku(wzięłam małe szydełko):
Zobacz załącznik 1082178
Tu ośmiorniczka dla wcześniaka(macki mają przypominać pępowinę):
Jak wpiszesz "amigurumi" to znajdziesz opisy jak zrobić urocze zwierzaczki-pluszaczki, zaczęłam robić misia i nawet ma już głowę, brzuszek i łapki ale póki co wena mnie opuściła[emoji6]

Pokażesz części misia ???
 
reklama
Ja też się zainspirowałam dzierganiem na tym forum, ale kupiłam chyba nietrafione włóczki i niby coś tam mi wychodzi. Ale mam wrażenie, że gubie oczka. Półki co ćwiczę tylko półsłupki :p
 
Do góry