reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

patrysiapati - gratuluje! daj znać jak dziś się czujecie
lucalew - każda dzidzia rośnie w swoim tempie. A wody obserwuj ja w pierwszej ciąży miałam ciągle na dolnej granicy i było ok

u mnie znów infekcja i znów antiotyk a dopiero co wyleczyłam ostatnią :( swędzi strasznie
 
reklama
Hej dziewczyny, dziekuje Wam kochane :-*

Mocno sie nie martwie ale poslucham obu doktorek i zaczne sie pakowac. Dzis przejrze ciuszki ktore dostalam i jutro popiore bo jeszcze M musi kupic dzieciowy plyn do prania. Dzisiaj tez bede zamawiac online w aptece gemini art higeniczne dla siebie i maluszka i moze poszukam materac do lozeczka. Aaaa chyba ze mozecie polecic jakas strone z materacami, chcialabym kupic kryka kokos.

Koltunek wspolczuje, tez mnie swedzi i piecze chociaz ginka twierdzi ze jej to nie wyglada na infekcje ale dala globulki i wziela wymaz na posiew. Zycze duzooo zdrowka i zeby nie swedzialo.

Anula milego milego :-) Dostalam pozwolenie ze moge chodzic do szkoly rodzenia ale tylko na zajecia praktyczne i dzisiaj idziemy z M wieczorem.

Diuska kochana a u Ciebie rozumiem dalej cisza? Leos nie chce wychodzic.
 
No dokładnie u mnie cisza. Szykuję się bardziej na szpital jutrzejszy. Wyprasowałam końcówkę ciuszków, dopakowuję torbę, robie pranie żeby w domu jakoś czyściej się zrobiło. Zostawię męża i nie wiem co zastanę w domku jak wrócę ;) Dzisiaj kończy się przerwa w dostawie cieplej wody. To spokojnie się przygotuję do szpitala. Nie wiem czy zasnę wieczorem. No i plamię po badaniu. Pewnie po masażu szyjki bo bolało...
 
Ja tylko tak szybciutko bo niestety mam problem z netem w szpitalu, nadal leze ze szwem, zdejma w 37tc, i juz poleze do porodu, mimo ze jest szew to jest juz rozwarcie wiec jestem dobrej mysli ze to nie bedzie trwalo dlugo. Trzymajcie sie wszystkie cieplutko :-)
 
Cześć dziewczyny:)
28.05.2015 r. przyszła na świat Hania Kościelniak, waży 3060g, mierzy 53 cm:)))))
Jestem w siódmym niebie:)))

image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Hej Dziewczyny. Wstałam i szykujemy się do szpitala. Powiem szczerze, że od wczoraj wieczorem włączył mi się stres ;) zasnęłam na szczescie szybko ale teraz się z mężem obudziliśmy sami z nerwów pewnie. Trzymajcie kciuki za nas. Żeby dobrze poszło i o zdrowie dla Leosia. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
Do góry