reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja wysuwam wniosek, że to na tle alergicznym.Jak córka miała kilka miesięcy, mąż dał jej całe danio ( zapomniał o skazie białkowej) spuchła w kroczu. Testowałam na sobie i wynika, że miałam bardziej bolesne miesiączki po nabiale. Raz gdy mi się spóźniał okres zjadłam ser i bolało, na drugi dzień powtórka, no niestety krwawienie było po kilku dniach. Żałuję, że nie sprawdziłam bety. Dlatego ograniczam białko krowie.
 
A ty piszesz o alergii a to już inna sprawa.
To całkiem co innego.
Współczuję ci . Nie mam tego ale znam dużo osób które to mają a zwłaszcza dzieci.
Mój ma alergie na pyłki traw i mojego męża brata dziecko na alergie pokarmową boje się ze moje maleństwo będzie miało a to jest prawdopodobnie w genach.
 
Hej ziemniaczek ty wczoraj pisałaś że masz dzidziusia nisko dzisiaj mój siedzi na samym dole 8-) ciekawe jak mi wyjdą dzisiejsze badania cukier mocz morfologia crp
 
Asia ja dzisiaj będę miała wyniki mój wcześniej z pracy wrócił i pojechał je odebrać wreszcie ma urlop 2 tyg wiec będziemy razem leżeć od rana do wieczora. Lepiej niż samemu.
Napisze wam moje wyniki cukier mocz HCV crp
 
To super że będziesz miała męża w domku zawsze to we dwoje weselej. Moi panowie wyruszyli dzisiaj do tej Łodzi w wrócą myślę w miedziane koło 17 tak że muszę pobyć sama
 
Już mam wyniki Hbs ujemny crp 0.2 a glukoza na czczo 85 a po 2 godz 103
A wyniki moczu zaraz wam wyślę bo mi się one nie podobają
 
1469800028998-520803631.jpg
 

Załączniki

  • 1469800028998-520803631.jpg
    1469800028998-520803631.jpg
    271 KB · Wyświetleń: 62
reklama
No widać Ziemniaczku, że delikatna infekcja jest. Sok z żurawiny i będzie po sprawie. Ja mialam dużo więcej leukocytów i po 4 dniach picia soku jak powtorzylam to już czysto :-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry