reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kindziorek,
Czyli jutro masz ważny dzień :) może się cos wreszcie konkretnie zacznie dziać :) albo i nie :)
U mojego syna w szkole do końca nie wiem jak jest bo za wiele mi nie mówią. Wczoraj młody tylko powiedział, ze w piątek tamten chłopiec znów go kopnal. Nie wiem co z tym robić. Dobrze, ze już koniec roku szkolnego.
Po ostatnim kopnięciu w twarz w kwietniu, mój syn na do tej pory pod okiem babrajaca się rankę. Dermatolog stwierdził ze to bakteryjne, no bo dostał wtedy brudnym butem przeciez, przepisała antybiotyk w maści. Już kilka razy przysychało i się goilo ale wystarczy ze młody to lekko potrze ( bo swędzi go) i od nowa robi się czerwone, pękające. Masakra. A na początku lipca na obóz jedzie, musimy to wyleczyć szybko bo z takim czymś to nie wiem czy powinien jechać.

A ja od wczoraj mam nowa dolegliwość. Co jakiś czas mam takie chwilowe ukłucia jakby w szyjkę macicy. Kilka razy dziennie. Nie mam pojecia co to, może dziecko naciska coraz bardziej głowa...jutro mam mieć pobierany posiew na gbs to zapytam co to może być.

Kathleen,
A jak ta blizna twoja wyglada, ze bliznowca lekarz stwierdził?
Tez się zastanawiam nad pasem poporodowym ale nie wiem jak szybko po cesarce to można zakładać..
 
reklama
A ja dalej sie turlam . Dzis to juz mam dosc 39.1tydz . Bezsenne noce od 3 nie spie. Potem w dzien glowa boli . Dzisiaj to mi sie plakac chcialo z tego wszystkiego, jeszcze ciagle ktos do mnie pisze i urodzilas juz ? Urodzilas juz ? To doluje jeszcze bardziej. Mam nadzieje ze do niedzieli urodze nie chce potem miec wywolywanego porodu .
Tylko chodze narzekam [emoji23][emoji23]
 
Kindziorek napisz jutro jak po ściąganiu pessara, zy bardzo boli itd. Czeka mnie to tydzień po Tobie i jestem ciekawa czy rzeczywiście jest tak jak moja gin mowi że nie ma się czego bać...
 
Dam znac na 100%.
Aga szkoda mi Twojego syna.... Może uda sie jakos zabezpieczyc tą rane by jej nie ruszal? Ale juz tylko kilka dni i będzie spokój ofld twj nerwowki. A pewnie nie chca Cie tez denerwować.
A to klucie to prawdopodobnie corcia Ci tam dziala.
Liczę na szybką akcję. Najlepiej gdyby sie udalo w dlugi weekend urodzić bo moja mama ma cale 4 dni wolne a tata pracuje więc miałby kto z synem posiedzieć czy obiady chlopakom ugotowac. Zobaczymy co usg pokaze po zdjęciu

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Madzien wczorajsza gimnastyka nic nie dala, chorobcia [emoji12]..... Trzeb troche przymusic malucha... Albo nawachaj się pieprzu by zacząć kichac, może pęcherz Ci peknie i wody pójdą [emoji12].
Wczoraj rodzice byli i jak kichnęłam to mama sie śmiała bym uważala bo wody odejda jak ptmrzy synu [emoji23][emoji23][emoji23]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Część dziewczyny:) czy, któraś z was ma założony pesser? Ja mam od od 2 tygodni dodatkowo mam grzybice i od czwartku aplikuje sobie globulki... dziś zauważyłam, że pesser jest niżej niż był, czy to normalne. Boję się , ze się zsunał.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak Was czytałam i myślę sobie, że macie już na prawdę fajnie bo już tak blisko. Wiem, że każda z Was dużo przeszła w tej ciąży ale perspktywa, że to już zaraz i maluszki będą na świecie a Wy nie będziecie już się tak stresowały z jednej strony jest pocieszająca a z drugiej u mnie jeszcze tak dużo czasu zostało. Dziękuję za każdy skończy tydzień. Gdy już się uspokajam i tak bardzo nie stresuje zawsze dzieje się coś co znów wyprowadza mnie z równowagi. A mam taki charakter, że wszystko się denerwuje i nie mogę sobie z tym poradzić. Wczoraj były chwile grozy bo brzuch zaczął się stawiać bardzo często i już myślałam, że skończy się szpitalem ale się uspokoiło. Był to chyba skutek zaparć. Dziś znów rwa kulszowa dokucza coraz bardziej [emoji52]
Chciałabym umieć się nie stresować tak bardzo ale to nie takie łatwe.
Sorki musiałam sobie troszkę pomarudzić.

Napiszcie w jakim proszku prałyście ubranka dla maluszków?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pessar ma to do siebie że wędruje-to zależy od ruchu, pelnosci jelit.... Szyjka to mięsień i pracuje a razem z nią pessar. Jak jest dobrzw zalozony i sie zassal to nie ma prawa wypaść, zsunąć sie. Ja mam go prawiw 14 tyg, jutro wyciagamy....
Ja infekcji nie miałam ale od dnia założenia 1xtydz globulki chroniace przed infekcją. Poza tym miałam w domu żel z kwasem mlekowym i codziennie rano go stosowalam.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Do góry