reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny dziś zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
Gratuluję, dużo zdrówka dla Ciebie i małego
 
Dziewczyny dziś zawitał do nas Franek!!! O 5 rano po 24 godz skurczy i godzinie parcia w związku z zanikiem tetna zrobiono ni cc (po aferze zrobionej przez mojego męża). Franuś dostał 10 pkt waży 2950 i mierzy 52 cm i jest najpiękniejszy na świecie....
Super [emoji4] Gratulacje, wszystkiego dobrego dla Was [emoji11]
 
Hej dziewczyny, mam do was pytanie. Od dwóch dni mała strasznie zaczęła wiercić się w brzuchu i dziś jestem taka obolała- szczególnie poniżej pępka. Nie jest to ból jak na okres, ale gdy stoje lub chodzę to odczuwam dyskomfort. Zastanawiam się, czy jest to spowodowane tym, że mnie mała pokopała po narządach wewnętrznych czy niepokojący objaw.Ilość twardnień jest raczej stała, nic sie w tej kwestii nie zmienilo. Wizyta za tydzień i nie wiem czy panikować i jechac wczesniej. Gdyby pobolewało mnie gdzieś w okolicy watroby nie przejmowałabym się tym, ale, że boli nisko to trochę sie martwię.

Jak odczuwałyście/ odczuwacie ból narządów?
 
Hej dziewczyny, mam do was pytanie. Od dwóch dni mała strasznie zaczęła wiercić się w brzuchu i dziś jestem taka obolała- szczególnie poniżej pępka. Nie jest to ból jak na okres, ale gdy stoje lub chodzę to odczuwam dyskomfort. Zastanawiam się, czy jest to spowodowane tym, że mnie mała pokopała po narządach wewnętrznych czy niepokojący objaw.Ilość twardnień jest raczej stała, nic sie w tej kwestii nie zmienilo. Wizyta za tydzień i nie wiem czy panikować i jechac wczesniej. Gdyby pobolewało mnie gdzieś w okolicy watroby nie przejmowałabym się tym, ale, że boli nisko to trochę sie martwię.

Jak odczuwałyście/ odczuwacie ból narządów?
Wiesz co, u mnie się okazało, że mała jest ułożona miednicowo, więc nogami w dół i wszystko na dole mam pokopane. Nawet czasem jak idę to czuję mega dyskomfort na dole. Może u Ciebie jest podobnie, ale to nigdy nic nie wiadomo..
 
Wiesz co, u mnie się okazało, że mała jest ułożona miednicowo, więc nogami w dół i wszystko na dole mam pokopane. Nawet czasem jak idę to czuję mega dyskomfort na dole. Może u Ciebie jest podobnie, ale to nigdy nic nie wiadomo..

A wiesz co, może i u mnie tak jest bo ewidentnie jakaś twarda cześć ciała (główka) wypina się co chwile dosyć wysoko i wali mnie po przeponie :p może wiec nóżki obijają dół


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiesz co, może i u mnie tak jest bo ewidentnie jakaś twarda cześć ciała (główka) wypina się co chwile dosyć wysoko i wali mnie po przeponie [emoji14] może wiec nóżki obijają dół


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja do góry to sporadycznie coś poczuję, szczególnie jak za szybko zmienię pozycję [emoji4] A tak to tylko na dole [emoji4]
 
reklama
Hej dziewczyny, mam do was pytanie. Od dwóch dni mała strasznie zaczęła wiercić się w brzuchu i dziś jestem taka obolała- szczególnie poniżej pępka. Nie jest to ból jak na okres, ale gdy stoje lub chodzę to odczuwam dyskomfort. Zastanawiam się, czy jest to spowodowane tym, że mnie mała pokopała po narządach wewnętrznych czy niepokojący objaw.Ilość twardnień jest raczej stała, nic sie w tej kwestii nie zmienilo. Wizyta za tydzień i nie wiem czy panikować i jechac wczesniej. Gdyby pobolewało mnie gdzieś w okolicy watroby nie przejmowałabym się tym, ale, że boli nisko to trochę sie martwię.

Jak odczuwałyście/ odczuwacie ból narządów?
ja miałam spore bóle na dole brzucha...jakby pęcherz..okazało się że to jelita.
Między 22.12 a 27.12 stawiam sie w szpitalu na wywoływanie. Od niedzieli odstawiłam wszystkie leki i co? I mam mniej skurczy...ale bolesne !

Teraz dopadło mnie mega wkurzające "dźganie" w pośladek straszny ból, zdrętwiała noga w udzie, ból pachwin...

Pozdrawiam i czekam na urodzeniowe wieści!
 
Do góry