reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja dzisiaj masakra, złapała mnie jakas rwa kulszowa czy cos i nie moge usiasc ani sama pójść do toalety :( ciekawe jak mi do srody nie przejdzie jak sie zwleke z trzeciego pietra. Pocieszajace jest to ze dzisiaj osiagnelam swoj cel 34 tc :)
Spróbuj nagrzac miejsce termoforkiem, mi "odblokowywało" to troche nogę.
 
reklama
Boże, wróciłam właśnie z laboratorium jak kaleka jakas, przez ta moja rwe nie moglam sie sama ubrać ani wsiasc do auta bo nie moge podnieść lewej nogi. Jutro to chyba gun mi bedzie ta noge na fotelu podnosił porażka.
 
Hmmm wlasnie wrocilam od lekarza. Wszystko wisi na wlosku ale ruszyc nie chce. Dostalam skierowanie do szpitala w Katowicach (30km ode mnie) bo tam moj gin ma znajomego ordynatora oddz.polożniczego - zapis "do porodu naturalnego". Dzis mialam masaz szyjki moze cos w nocy ruszy jak nie to jutro jade.
 
reklama
@Evelina87r powodzenia! Juz lada moment!

Mnie dzis spina i spina. Moze rano byłam zbyt aktywna. Skurcz co i raz, ale zupełnie niebolesne, wiec sie nie stresuje. Herbata, książka i zobaczymy, co noc przyniesie :)
 
Do góry