reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja w ogóle nie myślałam o lampce, sama dla siebie ograniczam wszelkie źródła światła, bo cieżko mi w ten sposób spać. W ogóle wcześniej nie myślałam o takim rozwiązaniu. Zamówiłam już dawno na Aliexpress małą lampkę na pilota, żeby stała gdzieś stała w oddali i włączałabym ją na karmienie tylko. Osobno zastanawiam się nad monitorem oddechu, @olamakota jak Ci się sprawdza?

@Katiuszka81 trzymam kciuki!!! Miałaś dość, no to poród jak na życzenie :) Daj znać jak poszło.
 
reklama
Potrzebuję porady, termin porodu mam wyznaczony na 30 kwietnia, jak myślicie czy juz mogę zacząć pić herbatę z liści malin?
Ogolnie pisali ze albo 34tc albo 36 tc...sama sie zastanawiam kiedy moglabym zaczac chociaż ja do porodu to mam daleko jeszcze
odeszły mi
wody,jadę do szpitala
Powodzenia!!

Tak wogole to chciałam się przywitać ;) jestem od dawna ale nie udzielalam sie zbytnio ale postanowilam to zmienić ;)
 
Naysan my tez korzystamy z monitora oddechu. Daje poczucie bezpieczeństwa, jestem zadowolona. Nie planowalam tego zakupu, ale malutki nie oddychal jak powinien i dlatego zalecil nam lekarz. Mamy angelcare, kupiliśmy na olx, jest spoko, raz sie tylko falszywie wlaczyl alarm przez prawie 5 tygodni jak go uzytkujemy.
 
Ja w ogóle nie myślałam o lampce, sama dla siebie ograniczam wszelkie źródła światła, bo cieżko mi w ten sposób spać. W ogóle wcześniej nie myślałam o takim rozwiązaniu. Zamówiłam już dawno na Aliexpress małą lampkę na pilota, żeby stała gdzieś stała w oddali i włączałabym ją na karmienie tylko. Osobno zastanawiam się nad monitorem oddechu, @olamakota jak Ci się sprawdza?

@Katiuszka81 trzymam kciuki!!! Miałaś dość, no to poród jak na życzenie :) Daj znać jak poszło.
Mam taki Babysense7 z płytką umieszczaną pod materacem. Minusem jest to, ze trzeba pamiętać o wyłączeniu przed wyciągnięciem dziecka bo zaczyna się głośny alarm ale to znak, że działa. Mam nadzieję, że się nie przyda tsk dosłownie. Mi pozwala zasnąć bo inaczej wstawałabym co 5 minut sprawdzać czy dziecko oddycha.
 
Ja w ogóle nie myślałam o lampce, sama dla siebie ograniczam wszelkie źródła światła, bo cieżko mi w ten sposób spać. W ogóle wcześniej nie myślałam o takim rozwiązaniu. Zamówiłam już dawno na Aliexpress małą lampkę na pilota, żeby stała gdzieś stała w oddali i włączałabym ją na karmienie tylko. Osobno zastanawiam się nad monitorem oddechu, @olamakota jak Ci się sprawdza?

@Katiuszka81 trzymam kciuki!!! Miałaś dość, no to poród jak na życzenie :) Daj znać jak poszło.


@Katiuszka81 mówisz i rodzisz :D
@Naysan monitor oddechu zalecają kupić tak w razie w. Żeby właśnie nie denerwować się i co chwilę nie sprawdzać oddechu. Tak mi na szkole rodzenia jak chodziłam mówiła położna. Niektóre nawet chyba są tak zrobione ze monitor + elektroniczna niania.
 
reklama
Faktycznie cena niska dosyć... Są takie za 600-700 zł i wzwyż z elektroniczną nianią. Niestety nie doradze bo z tej firmy Lionelo mam tylko bramkę do pokoju żeby psa odgradzać w razie potrzeby. Solidna metalowa konstrukcja.
Na allegro niby ten sam model kosztuje 999zł, więc chyba podziękuję temu sklepowi xD
 
Do góry