reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny, urodziłam :-) 3100g, 54cm szczęścia. Poszło tak szybko, że prawie się nie zorientowałam. Przy lekkich napinaniach brzucha było już 4cm rozwarcia, niedługo po tym odeszły wody, 15 min.parcia i jest Synek :-)
Wspaniała wiadomość !! Gratuluje życzę Wam wszystkiego najlepszego ! Synuś niech rośnie zdrowo, a Tobie szybkiego powrotu do pełni sił !! teraz trzymaj kciuki za nas :)
 
Ja już po wizycie, dziś 34+2, szyjka zamknięta, uformowana, żadnego rozwarcia, mimo tych moich szalonych skurczybyków. Cieszę się jak dzieciak!!!
Ja to dzisiaj w nocy po scianach chodziłam pozycji nie mogłam sobie wcale znaleźć bo jak bym się nie położyła czy usiadła to brzuch był jak kamień w tamten wtorek lekarz mówił że wszystko ok w przyszły czwartek wizyta zobaczymy co tym razem usłyszę mam nadzieję że i u mnie szyjka trzyma.
 
reklama
Ja to dzisiaj w nocy po scianach chodziłam pozycji nie mogłam sobie wcale znaleźć bo jak bym się nie położyła czy usiadła to brzuch był jak kamień w tamten wtorek lekarz mówił że wszystko ok w przyszły czwartek wizyta zobaczymy co tym razem usłyszę mam nadzieję że i u mnie szyjka trzyma.
O tak, liczę że i Ty się tak pozytywnie zaskoczysz jak ja dziś. No cóż, ciężkie noce to chyba nasza specjalność, która później gładko przejdzie w nieprzespane noce hihihihi
 
Do góry