reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Chwilę pochodziłam i przeszło. Brzuch mi za to dzisiaj twardnieje co chwila 😪
Ci twardnieje, mnie kluje tam cały dół🙁 jestem w 26 tyg gdzie jeszcze do końca, jak codziennie mam jakies bóle jak nie brzuch twardy do kłucia lub napieranie na pęcherz codziennie codziennie coś. Nie ma dnia takiego aby nic zupełnie nic nie bolało lub nie kłuło. 🙉 gdzie leżę całe dnie już pół głowy mam już siwej a nie mam jeszcze 30 lat 😱
 
reklama
Też o tym myślałam, żeby być w aucie i ułożyć się na siedzeniu. Mam nadzieję że nie będą robić problemu.

Hmm co do magnezu...ufam swojemu lekarzowi, ale jak czytam, że bierzecie magnez mam inne zdanie niż on. Myślałam o magneb6 ale kurcze biorę prenatal Duo i tam jest sporo witaminy b6. A nie chce przesadzić z nią jak będę brała ten magnez z nią...ehh
Ja biorę magne b6 plus metylowane Wit b comolex i tam też jest duzo Wit b6 ale ja to biorę że względu na mutacje genetyczna, tutaj chyba większość dziewczyn bierze magnez
 
Ci twardnieje, mnie kluje tam cały dół🙁 jestem w 26 tyg gdzie jeszcze do końca, jak codziennie mam jakies bóle jak nie brzuch twardy do kłucia lub napieranie na pęcherz codziennie codziennie coś. Nie ma dnia takiego aby nic zupełnie nic nie bolało lub nie kłuło. 🙉 gdzie leżę całe dnie już pół głowy mam już siwej a nie mam jeszcze 30 lat 😱
Dziewczyny to mam tak samo...a tu 22 tydzień...mąż się śmieje że ciągle coś mnie boli its faceci 😂 ale jest wyrozumiały zasuwa w domu za dwoje 😊
Wczoraj z 9 razy miałam twardy brzuch a dzisiaj coś pod biustem przy żebrach mi tak drży...i panika 😥
 
Dziewczyny czy ten celeston może utrzymywać się jeszcze w organizmie? Jestem jakas nieprzytomna od dwóch dni.. Boli mnie głowa, tylko bym spala, nie wiem co się dzieje :/
 
Witam Was 🙂 co to się dzisiaj dzieje, że wszystkie bolączki mają. Chciałabym podziękować za rady na zaparcia, ponieważ pomogło i teraz jestem w toalecie codziennie i normalnie bez strachu. Ktoś mi polecał kiwi i to chyba dzięki temu. Od rana jem pomidory koktajlowe. Normalnie nawet na obiad z rybą sobie upiekłam. Na kolację też zjem pomidory. Poprzednią ciążę jadłam pomidory aż do porodu razem z czereśniami i śliwkami.

Udało mi się po błaganiach umówić na wizytę do diabetologa na czwartek. Jak tak jeszcze pojeżdżę i po stoję w kolejkach to nic mi z tej szyjki nie zostanie. Wiecie, że gdyby nie moje błagania, to najbliższą wizytę miałabym pod koniec czerwca. Przecież za miesiąc mogłabym już rodzić. Śmieszy mnie to wszystko.

Dzisiaj już lepiej. Co ma być to będzie. Przecież gdybym miała taką tragiczną sytuację, to położył by mnie do szpitala, a nawet o tym w najbliższym czasie kazał mi nie myśleć. Dzisiaj już wtorek jutro środa i zaraz znowu sobota i kolejny tydzień za nami. Zjadłabym słony karmel 😟
 
@KiniakB w którym miejscu na ciele dają sterydy? Czy to w kroplówce? Ja nie mam pojęcia jak to jest ale z tego co dziewczyny tu czasami pisały, to różnie organizm reaguje. Moja kuzynka długo wymiotowała. Bardzo źle się czujesz?
 
Ci twardnieje, mnie kluje tam cały dół🙁 jestem w 26 tyg gdzie jeszcze do końca, jak codziennie mam jakies bóle jak nie brzuch twardy do kłucia lub napieranie na pęcherz codziennie codziennie coś. Nie ma dnia takiego aby nic zupełnie nic nie bolało lub nie kłuło. 🙉 gdzie leżę całe dnie już pół głowy mam już siwej a nie mam jeszcze 30 lat 😱
Ja 25 lat i codzienne wynajduje jakieś siwe włosy odkąd jestem w ciąży xD u mnie dopiero połowa, to do końca ciąży będę cała biala xD
 
Dziewczyny czy ten celeston może utrzymywać się jeszcze w organizmie? Jestem jakas nieprzytomna od dwóch dni.. Boli mnie głowa, tylko bym spala, nie wiem co się dzieje :/
Kurcze nie powinien.. Może na pogodę się tak czujesz? [emoji848]
@KiniakB w którym miejscu na ciele dają sterydy? Czy to w kroplówce? Ja nie mam pojęcia jak to jest ale z tego co dziewczyny tu czasami pisały, to różnie organizm reaguje. Moja kuzynka długo wymiotowała. Bardzo źle się czujesz?
W pośladek. Cholernie bolesne zastrzyki ehh
 
@Amnesia @Kara88 Czuje się jak zombie do tej pory miałam sile film obejrzeć czy cokolwiek, tak leże i spie.. Może faktycznie to na pogode nie wiem :( ale cos strasznego, tak w posladek boli, ale tez zależy kto robi, jedna polozna jak mi robila to bolalo, druga nie
 
reklama
Do góry