reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej, a szkoda gadać. Byłam na USG dzisiaj z małym wszystko ok, ale szyjka poleciała ma tylko 5mm, rozwarcie się zrobiło na 1,5 cm, podłączyli mi kroplówkę na 48 godzin i co dalej to się zobaczy, ale wątpię że wyjdę do domu 😢

Kurcze, chyba nie doczytałam. Jesteś w szpitalu? Bądź dobrej myśli. Szyjka tak sama z siebie poleciała? W którym tygodniu jesteś? Ale się zmartwiłam. Ja wierzę, że będzie dobrze. Masz jakieś zabezpieczenie jak pessar czy szew? Piszę tak bez składu, bo mnie trochę ścięło eh. Najważniejsze, że jesteś pod opieką. Trzymam mocno kciuki!
 
Kurcze, chyba nie doczytałam. Jesteś w szpitalu? Bądź dobrej myśli. Szyjka tak sama z siebie poleciała? W którym tygodniu jesteś? Ale się zmartwiłam. Ja wierzę, że będzie dobrze. Masz jakieś zabezpieczenie jak pessar czy szew? Piszę tak bez składu, bo mnie trochę ścięło eh. Najważniejsze, że jesteś pod opieką. Trzymam mocno kciuki!
Tak jestem w szpitalu, no sama z siebie poleciła a 5 dni temu jeszcze miała 15 mm, pessara nie mam szwu też bo mam grzybicę i nie mogą założyć, 32 tydz zaczynam w piątek
 
Tak jestem w szpitalu, no sama z siebie poleciła a 5 dni temu jeszcze miała 15 mm, pessara nie mam szwu też bo mam grzybicę i nie mogą założyć, 32 tydz zaczynam w piątek
A dali Ci sterydy na płucka? Któraś tutaj dziewczyna niedawno pisała, ze rodziła poprzednie dzieci w 31 i 33 tygodniu, i to z 31 było po sterydach i od razu samo oddychało, lepiej sobie poradziło niż to z 33. Życzę Ci jeszcze pociągnąć jak najdłużej, ale nie zamartwiaj się - 32 tydzień to już pierwszy bezpieczny termin dla maluszka. Trzymam kciuki za was!!!!
 
A dali Ci sterydy na płucka? Któraś tutaj dziewczyna niedawno pisała, ze rodziła poprzednie dzieci w 31 i 33 tygodniu, i to z 31 było po sterydach i od razu samo oddychało, lepiej sobie poradziło niż to z 33. Życzę Ci jeszcze pociągnąć jak najdłużej, ale nie zamartwiaj się - 32 tydzień to już pierwszy bezpieczny termin dla maluszka. Trzymam kciuki za was!!!!
Tak dostałam sterydy 2 tygodnie temu 😉 dziękuję, chociaż mam przeczucie że długo tak nie pociagne
 
Tak jestem w szpitalu, no sama z siebie poleciła a 5 dni temu jeszcze miała 15 mm, pessara nie mam szwu też bo mam grzybicę i nie mogą założyć, 32 tydz zaczynam w piątek

Eh to już 32 tydzień, bo ja myślałam, że gdzieś w połowie jesteś. Jakby coś to maluszek ma ogromne szanse. Będzie dobrze i innego scenariusza nie bierzemy tu pod uwagę. Na razie mu się nie śpieszy więc spróbuj się wyciszyć. Ja wiem mówi to ta, co załamanie co kilka dni przechodzi ale już jesteś tak daleko, że nic co jest najgorsze w połowie ciąży już Wam nie grozi.
 
@Natka2020 trzymamy kciuki oby sie udało jak najdłużej!! Dziewczyny i z rozwarciem cala ciążę do końca noszą!! Jesteś juz w dobrym tygodniu nawet jakby sie cos za działo, a lekarzom może uda się przedłużyć jak najwięcej!!bądź dobrej myśli!!
 
Tak jestem w szpitalu, no sama z siebie poleciła a 5 dni temu jeszcze miała 15 mm, pessara nie mam szwu też bo mam grzybicę i nie mogą założyć, 32 tydz zaczynam w piątek
Szwu i tak już nie założą, ale jest tu koleżanka, która od chyba 30 tyg leżała bez szyjki i dobiła do 36 tyg także da się, najwyżej będziesz leżeć cały czas, a wiek ciąży już całkiem dobry, pamiętaj, że teraz liczy się już każdy dzień. Powodzenia i mimo wszystko spokoju...
 
Dziewczyny czy wy też tak macie jak wasze dzidzie szaleją długo w brzuszku to potem was boli ? Bo moja wczoraj przesłała prawie pół dnia i noc dziś ma tyle energii😱 teraz się uspokoiła i brzuch boli 😔
 
reklama
Do góry