reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Eeee no to jak na tak zaawansowana ciaze bardzo ladna szyjka! A twarda? Bo jesli twarda to juz wgl extra ;) ja taka (19mm-25mm roznie wychodzilo) mialam w 28 tyg i dopiero w 33 tyg mi sie skrocila do 11-15mm (wtedy zalozono mi pessar)
Nie. Juz sie miekka robi...pewnie od tej nospy:( A teraz jaka masz dluga i w ktorym tyg.jestes?
 
reklama
Eeee no to jak na tak zaawansowana ciaze bardzo ladna szyjka! A twarda? Bo jesli twarda to juz wgl extra ;) ja taka (19mm-25mm roznie wychodzilo) mialam w 28 tyg i dopiero w 33 tyg mi sie skrocila do 11-15mm (wtedy zalozono mi pessar)
Dziewczyny o czym wy piszecie? Nie dołujcie.. 😆 ja od 21tc z miękka szyjką 1cm, to był dramat dopiero jak się dowiedziałam..
Ja na waszym miejscu to bym się cieszyła, odpoczywała i nie martwiła 😉 jesteście w naprawdę dobrej sytuacji
 
Dziewczyny o czym wy piszecie? Nie dołujcie.. 😆 ja od 21tc z miękka szyjką 1cm, to był dramat dopiero jak się dowiedziałam..
Ja na waszym miejscu to bym się cieszyła, odpoczywała i nie martwiła 😉 jesteście w naprawdę dobrej sytuacji
A ktory teraz masz tydz? :) a bo z tymi szyjkami to nigdy nie wiadomo i kazda sie martwi nawet jak sie minimalnie skroci :D
 
A ktory teraz masz tydz? :) a bo z tymi szyjkami to nigdy nie wiadomo i kazda sie martwi nawet jak sie minimalnie skroci :D
31+4 , więc już się i tak mega cieszę z tego co jest ;) mały na USG większy o tydzień, więc to też na plus. Co do szyjki to od kiedy mam pessar, to nie wiem ile teraz ma, bo lekarz nie mierzy, więc siedzę, a właściwie leżę na tykającej bombie 😛
 
31+4 , więc już się i tak mega cieszę z tego co jest ;) mały na USG większy o tydzień, więc to też na plus. Co do szyjki to od kiedy mam pessar, to nie wiem ile teraz ma, bo lekarz nie mierzy, więc siedzę, a właściwie leżę na tykającej bombie 😛
A to jak masz pessar na pewno wytrzymasz do konca! Ja tyle o tym przeczytalam roznych opinii i chyba jest naprawde bardzo skuteczny ;)
 
reklama
Do góry