reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i uczucie ciepła

iwona368

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2022
Postów
29
Dziewczyny, bo ja zaraz oszaleje... Jestem w 7tc drugiej ciąży, wizyta potwierdzająca za tydzień. Pierwsza ciąża książkowa, żadnych objawów ani nic. Skończona CC. Ta ciąża... Od początku mam dziwne bóle jakby jajników, uczucie takiego jakby ciepła. Dodatkowo od kilku dni np. przy wstawaniu chwyta mnie taki ból jajników lub rany po CC, że nie mogę się przez chwilę wyprostować. Po kilku sekundach ustaje. Czy powinnam się martwić? Bo nie ukrywam, że zaczynam mieć czarne myśli, że coś jest nie tak. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych bóli...
 
reklama
A robiłaś betę? Masz jakieś plamienia itp.?

Generalnie macica pracuje i ból może być przez całą ciąże. Zawsze możesz jechać na IP szpitala położniczego i tam powinni Cię zbadać, zrobić usg itd.
 
A robiłaś betę? Masz jakieś plamienia itp.?

Generalnie macica pracuje i ból może być przez całą ciąże. Zawsze możesz jechać na IP szpitala położniczego i tam powinni Cię zbadać, zrobić usg itd.
Nie robiłam bety, plamien żadnych nie mam. Bety nie opłaca mi się już robić, bo najszybciej zrobię w poniedziałek, a w czwartek już wizyta u lekarza
 
Nie robiłam bety, plamien żadnych nie mam. Bety nie opłaca mi się już robić, bo najszybciej zrobię w poniedziałek, a w czwartek już wizyta u lekarza

No to już Twoja decyzja.

Ja miałam ból jajnika - ale jednego i u mnie była pozamaciczna, ale ja też miałam plamienia. No i jednak chodziłam na usg i betę więc po nich też czułam, że dobrze nie będzie. Ale u Ciebie może to być tylko rozciąganie się wszystkiego. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry