reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból krzyża w 11tc

angelika.zima5

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny to moja 1 ciąża w 6/4 tc trafiłam do szpitala z krwawieniem diagnoza zagrażające poronienie w szpitali spędziłam tydzień biorąc duphaston i na szczęście wszystko się unormowało. U lekarza byłam w 9 tygodniu i wszystko było okej serduszko biło idealnie wydzielina z pochwy też dobra. Dalej przyjmuje duphaston i głównie leżę jednak od 3 dni odczuwam ból w krzyżu kiedy leżę i siedzę nie jest on bardzo silny jednak jest.Boję się że to znowu jakiś zły objaw nie odczuwam już mocnych bóli podbrzusza tylko od czasu do czasu lekko pobolewa mnie prawa strona jednak lekarz powiedział ze to normalne bo moja macica jest przesunięta w prawo.Jednak bardzo się boje czy ten ból jest w jakimś stopniu zagrażający. Wizytę u ginekologa mam dopiero 8.04

reklama

jagodam77

Fanka BB :)
Miasto
Stargard
Rozwiązania
0
Ja jestem w 14 tygodniu, również biorę duphaston ze względu na plamienia na początku choć w ciągu tego miesiąca już odstawiamy. I tak samo od dawna boli mnie krzyż, oczywiście lekkie kłucia i uczucie rozciągania jest normalne jeśli nie boli brzuch za mocno, czy te kłucia nie są za silne i nie ma plamień czy krwawień. Mnie również praktycznie codziennie teraz lekko kłuje a o krzyżu nawet nie wspomnę.
I również wizytę mam 8 kwietnia :)

angelika.zima5

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Nie ma mocnego kłucia od czasu do czasu tylko i nie jest to jakoś bardzo nie przyjemne , w nocy miałam odczucie kłucia tuż obok pępka ale przeczytałam że to ze względu na rozciągająca się macicę i że wszystko środku się przesuwa. Jeżeli chodzi o kręgosłup ból jest w okolicy krzyża i przechodzi na łopatki nie wiem czy nie jest to też taka kwestia że od tygodnia śpię na nowym materacu który jest zdecydowanie za miękki. Jednak przez te ekscecy od początku ciąży wszystko wzbudza u mnie niepokój a czekanie na wizytę do 8 to męczarnia.

Natalia198777

Rozwiązania
0
Jestem aktualnie w 24+3 z om 25+3 z usg. Opisywalam już moją historię z krwawieniami a było tego trochę. Ciąża zagrożona. Jest ok od 20 tc . Otóż u mnie krwawienia spowodowane krwiakami pierwszy był wielkości pięści. Wszystko dobrze się skończyło a zaczęło się juz w 4 tc potem 11 i 17. Wracając do bólów krzyża miałam je również. Problem z chodzeniem , leżeniem. Po chodzeniu bylo jeszcze gorzej. Musiałam nawet sięgać po.apap.Ja oprócz duhospanu brałam nospę. Wszystko się umormowalo w okolicach 17tc. Teraz mam czasem i bóle krzyża i ciągnięcie w pachwinach. No ale to już symptomy rosnącego brzucha. Także bez nerwów oszczędzać się i do.porodu

angelika.zima5

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U mnie jest również krwiaczek, wielkości 8mm dr powiedział że powinien się wchlonac. Ja biore duphaston od 6 tygodnia a w 7w6 krwawienia ustały plus brałam cyclonamine przez tydzień. Ale stres jest najgorszy szczerze to żyje od usg do usg

Natalia198777

Rozwiązania
0
U mnie jest również krwiaczek, wielkości 8mm dr powiedział że powinien się wchlonac. Ja biore duphaston od 6 tygodnia a w 7w6 krwawienia ustały plus brałam cyclonamine przez tydzień. Ale stres jest najgorszy szczerze to żyje od usg do usg
U mnie krwiaki byly podawanie w centymetrach . Krwawienia ustawały szybko po lekach . Ale się powtarzały i byly blisko kosmówki. Lekarka uprzedzała, że krwawienia będą więc gdy były kolejne już bylo mniej troszkę stresu. Ogólnie ponoć do 20tc mogą byc... u mnie w 20tc nie byłi po nich śladu i dopiero odżyłam.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M 10tc ból krzyża. Ciąża, poród, połóg 1
M 10tc ból krzyża. Potrzebuję porady 5
L Pobolewanie dołu pleców i krzyża. Potrzebuję porady 10
B Kujący ból brzucha po prawej stronie Potrzebuję porady 5
A Plamienie, ból brzucha w 2. trymestrze Ciąża, poród, połóg 23
D Ból podbrzusza Ciąża, poród, połóg 3
B Ból pleców w 5 msc ciąży - jak sobie radzicie? Ciąża, poród, połóg 7
Monika2107 Ból i swędzenie piersi Potrzebuję porady 2
U Ból nadbrzusza Ciąża, poród, połóg 5
A Objawy po łyżeczkowaniu Poronienia 7
N 35 tc ból podbrzusza Potrzebuję porady 5
K Ból podbrzusza przy wysiłku Potrzebuję porady 4
Blanca86 Ból po łyżeczkowaniu Poronienia 3
Søde85 Karmienie piersia - utrzymujący sie ból Potrzebuję porady 12
A Ból podbrzusza na początku ciąży Potrzebuję porady 12
K Ból brzucha po prawej stronie Potrzebuję porady 5
Patrycja35 Cc-ból kregosłupa po znieczuleniu Potrzebuję porady 10
M Ból podbrzusza Potrzebuję porady 5
Dominika232019 Ciąża i ostry ból brzucha Ciąża po poronieniu 2
Kamy_czek Strata w 23 tygodniu... I ogromny ból i niedowierzanie Ciąża, poród, połóg 50
A Ból w trakcie stosunku po porodzie Potrzebuję porady 12
N ból brzucha 27 tc Potrzebuję porady 3
R Ból brzucha, i inne. Potrzebuję porady 8
K Potworny Ból krocza w 21tc...czy ktoś tak miał?:(( Potrzebuję porady 16
K Dobry Ginekolog Warszawa??!!! Czy ktoś może polecić? Potrzebuję porady 8
J Ból ucha w ciąży. Ciąża, poród, połóg 8
Paulina.zen Sposoby na ból głowy Ciąża, poród, połóg 3
Dmalw 19 TC - rwanie i ból krocza Potrzebuję porady 4
I Ból piersi i brodawek przy karmieniu Potrzebuję porady 11
O Ból głowy w 16 tyg ciąży Potrzebuję porady 4
KociTata Ból brzucha u niemowlaka Potrzebuję porady 19
I Heparyna/clexan ból Ciąża, poród, połóg 6
N Ból żołądka 7tc Potrzebuję porady 3
S Ból biodra i kręgosłupa prawie 3lata po cesarce Potrzebuję porady 3
T Ostry jednostronny ból gardła Potrzebuję porady 8
P Ból podbrzusza/jajnika Potrzebuję porady 7
Sarafina Ból w okolicy pępka Potrzebuję porady 2
H Ból głowy w ciazy Potrzebuję porady 8
K Bóle podbrzusza w 26 tygodniu Potrzebuję porady 2
P Ból po poronieniu Poronienia 10
H Ból brzucha we wczesnej ciąży Potrzebuję porady 9
J 20tc i ból brzucha Ciąża, poród, połóg 2
K Ból gardła, katar czym zwalczyć objawy przeziębienia w ciąży Potrzebuję porady 16
F Ból piersi we wcześniej ciąży Potrzebuję porady 11
N 10 tydzien ciąży, ból jajnika Potrzebuję porady 6
K 30 tydz silne skurcze ból podbrzusza Ciąża, poród, połóg 19
S problemy po łyżeczkowaniu Potrzebuję porady 11
Klaudia12348 Śwąd i ból pęcherza podczas ciąży Potrzebuję porady 5
L ból podbrzusza jak na okres i brak miesiączki Potrzebuję porady 6
Sarafina Ból macicy Potrzebuję porady 5