reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból po poronieniu

Witaj
Ja tez jak widzę małe cieci albo ciężarne to czuję się rozchwiana ale u mnie to chyba nie zazdrość tylko pustka.. Masz rację trzeba zamknąć stary rozdział.. Wyplakac się trzeba ale zamykanie się w swoim świecie chyba nic dobrego nie da.. Pamiętać będziemy do końca życia ale wierzę że to nienarodzonego dzieciątko gdzieś tam jest i patrzy na nas i na pewno nie chciałoby żeby ich mama płakała cały czas bo żadne dziecko nie lubi jak mama płaczę... Mnie najbardziej dotyka kiedy widzę rodziny w których jest alkoholizm i inne przypadłości i tacy rodzice mają dzieci gromadami dzieci same się wychowują i nie mają praktycznie żadnej stabilizacji i takie osoby strata nie dotyka a rodzice którzy pragną dziecka i wszystko by dali żeby mieć i dobrze wychować to mają problemy i to jest dla mnie niezrozumiałe ale życie jest niesprawiedliwe i nic nie poradzimy... Najważniejsze to ujrzeć światełko w tunelu podnieść się i starać się żyć dalej... Trzymam kciuki żeby maleństwo się pojawilo
Tutaj w pełni się zgadzam patologiczne rodziny nie mają problemów a jak płodzą to po kilka. Znam osobiście kobietę , patologia ma tyle lat co ja 32 a ma 7 dzieci z czego zabierano jej te dzieci a ona nadal w ciąży z kolejnymi ....
 
reklama
Do góry