reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol podbrzusza w 17 dc

Justikkk26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
29
Witam kobietki w ten szczególny dzień i życzę Wam wszystkim i sobie żebyśmy zawsze były piękne i młode 😊
Dziewczyny pomozcie 🙏
Cykle 26 dniowe. Od 1.5 cyklu biorę bromergon na obniżenie Prolaktyny. Stosunek 8 i 10 dc. Od wczoraj 17 dc mam bole podbrzusza jak na miesięczke przychodzące na krzyż tak na zmianę...
Wszędzie czytam że (ewentualna) implantacja tak nie boli. Powiedzcie mi czy ktoras tak miała i okazało się że jest w ciąży?
 
reklama
Witam kobietki w ten szczególny dzień i życzę Wam wszystkim i sobie żebyśmy zawsze były piękne i młode [emoji4]
Dziewczyny pomozcie [emoji120]
Cykle 26 dniowe. Od 1.5 cyklu biorę bromergon na obniżenie Prolaktyny. Stosunek 8 i 10 dc. Od wczoraj 17 dc mam bole podbrzusza jak na miesięczke przychodzące na krzyż tak na zmianę...
Wszędzie czytam że (ewentualna) implantacja tak nie boli. Powiedzcie mi czy ktoras tak miała i okazało się że jest w ciąży?
Ja miałam bóle podbrzusza i myślałam że to okres, ale nie przyszedł. W piątek zrobiłam test i były dwie kreski choć druga blada. We wtorek powtarzam test albo nawet dwa ale różne. Od roku kwas foliowy biore a od 8 miesięcy sie staramy o dzidziusia. Czekam do wtorku a potem za kilka tygodni do ginekologa
 
Ja miałam bóle podbrzusza i myślałam że to okres, ale nie przyszedł. W piątek zrobiłam test i były dwie kreski choć druga blada. We wtorek powtarzam test albo nawet dwa ale różne. Od roku kwas foliowy biore a od 8 miesięcy sie staramy o dzidziusia. Czekam do wtorku a potem za kilka tygodni do ginekologa
Te bóle zaczęły się jakoś zaraz po owulacji czy bliżej terminu @ ?
 
Do góry