reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Bol podbrzusza w 17dc

Justikkk26

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam kobietki w ten szczególny dzień i życzę Wam wszystkim i sobie żebyśmy zawsze były piękne i młode 😊
Dziewczyny pomozcie 🙏
Cykle 26 dniowe. Od 1.5 cyklu biorę bromergon na obniżenie Prolaktyny. Stosunek 8 i 10 dc. Od wczoraj 17 dc mam bole podbrzusza jak na miesięczke przychodzące na krzyż tak na zmianę...
Wszędzie czytam że (ewentualna) implantacja tak nie boli. Powiedzcie mi czy ktoras tak miała i okazało się że jest w ciąży?

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Ja przy bromergonu , w 3 cyklu zaszlam w ciążę, ale może to jednak ból owulacyjny? Ja go biorac miałam jak w zegarku 28dc

Justikkk26

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Owulacje za zwyczaj mam wcześniej bo przez kilka cykli stosowalam testy owulacyjne, teraz niestety nie robiłam testu ale czułam ok 12 dc klucie jajnika. Powiedz mi jeszcze jak Już zaszlas w ciąże to odstawiłas bromergon i zaczęłaś przyjmować progesteron? Jak to wyglądało? Jestem ciekawa na przyszłość 😉

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Owulacje za zwyczaj mam wcześniej bo przez kilka cykli stosowalam testy owulacyjne, teraz niestety nie robiłam testu ale czułam ok 12 dc klucie jajnika. Powiedz mi jeszcze jak Już zaszlas w ciąże to odstawiłas bromergon i zaczęłaś przyjmować progesteron? Jak to wyglądało? Jestem ciekawa na przyszłość 😉
Mój lekarz kazał od razu ,w dniu @której nie było odstawic, u mnie akurat ciąża się źle zakończyła, nie wiem czy dlatego, że zrobiłam test ,tydzień po planowanej @ i brał a bromergon, czy to zbieg okoliczności, ale w zdrowa ciążę zaszlam po pół roku ,i wtedy od razu brałam duphaston i luteine

Justikkk26

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Właśnie dużo jest wersji jak lepiej zrobić z tym nieszczęsnym bromergonem... przykro mi z powodu Twojej ciąży ale gratuluję kolejnej😉 dzięki za odpowiedź

Do góry