reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza, jajników po owulacji

Agataxv

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2022
Postów
35
Czesc dziewczyny, cykle mam regularne (30 dni). W tym miesiącu owulacja przyszła dużo wcześniej bo w 8dc (potwierdzone monitoringiem). Dziś 14dc, a od praktycznie owulacji mam na przemian kłucia w jajnikach (głównie wieczorem).
Dzisiaj doszło jeszcze takie kłucie w macicy, lekkie skurcze jak na okres. Dziś bardziej prawy jajnik bardzo mnie kłuje i ciągnie...Nigdy wcześniej tak nie miałam, śluz tez jest dziwny bo raz wygląda jak płodny a raz wodnisty mleczny...zastanawiam się czy to normalne i zwiastuje wcześniejszy okres czy jest jakiś cień nadziei 😕
 
reklama
Objawy wczesnej ciąży i zbliżającego się okresu, są bardzo podobne. Dopóki nie zrobisz testu, bety lub nie przyjdzie okres, nikt nie powie Ci czy to ciąża.
 
Mi ginekolog mowil ze od owulacji zawsze 14 dni musi minąć do miesiaczki, ewentualnie moze się przedłużyć do 16, ale prawidłowo po 14 dniach powinna przyjść miesiączka. U Ciebie minęło po owulacji dopiero 6 dni. Jeśli jesteś nie cierpliwa to mozesz zaczac testować dopiero tak 10dp albo od 11dp choć najlepiej zrobić to w dniu @ czyli 14-16dp. :)
Takze za 8 dni najpóźniej zatestuj jak nie przyjdzie miesiączka.
 
Do góry