reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból podbrzusza

Dołączył(a)
6 Marzec 2019
Postów
1
Witam! Czy możliwe żeby dwa dni po stosunku wystapily piersze objawy zaplodnienia? Ostatni okres mialam 13 lutego. Srednia dlugosc cyklu u mnie to 31 dni. Wedlug kalendarzyka 2 marca mialam owulacje a wspolzylismy 4 marca. Dzisiaj od rana boli mnie podbrzusze i mam podwyzszona temperature. Nigdy tak nie mialam zeby az 11 dni przed przewidywanym okresem miec takie skurcze.
 
reklama
Rozwiązanie
Witam! Czy możliwe żeby dwa dni po stosunku wystapily piersze objawy zaplodnienia? Ostatni okres mialam 13 lutego. Srednia dlugosc cyklu u mnie to 31 dni. Wedlug kalendarzyka 2 marca mialam owulacje a wspolzylismy 4 marca. Dzisiaj od rana boli mnie podbrzusze i mam podwyzszona temperature. Nigdy tak nie mialam zeby az 11 dni przed przewidywanym okresem miec takie skurcze.
Bardziej prawdopodobne ze to bóle okoloowulacyjne. Też tak czasami miałam. A wyższa temp po owulacji to norma a nie oznaka ciąży....
Witam! Czy możliwe żeby dwa dni po stosunku wystapily piersze objawy zaplodnienia? Ostatni okres mialam 13 lutego. Srednia dlugosc cyklu u mnie to 31 dni. Wedlug kalendarzyka 2 marca mialam owulacje a wspolzylismy 4 marca. Dzisiaj od rana boli mnie podbrzusze i mam podwyzszona temperature. Nigdy tak nie mialam zeby az 11 dni przed przewidywanym okresem miec takie skurcze.
Bardziej prawdopodobne ze to bóle okoloowulacyjne. Też tak czasami miałam. A wyższa temp po owulacji to norma a nie oznaka ciąży....
 
Rozwiązanie
Do góry