reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bol podczas owulacji

Justikkk26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
29
Drogie Panie czy miewacie bolesne owulacje? Klujacy bol pojawia się i znika, chwilami przeszywajacy. Mam tak od kilku miesięcy. Robie testy owulacyjne stad wiem że to ten ból. Ginekologicznie niby wszystko ok. Zastanawiam sie czy nie hormony??? Staram się o dziecko czy to może powodować jakieś komplikacje i co ten ból zwiastuje?
 
reklama
Ja od lat wiem kiedy mam owulację właśnie dzięki temu bólowi, nie jest to jakieś uciążliwe i trwa chwilę no może dwie, da się wytrzymać. Myślę, że on nie zwiastuje niczego złego, po prostu chyba niektóre kobiety tak mają. Ale jak masz wątpliwości to może spytaj swojego lekarza?
 
Ja od lat wiem kiedy mam owulację właśnie dzięki temu bólowi, nie jest to jakieś uciążliwe i trwa chwilę no może dwie, da się wytrzymać. Myślę, że on nie zwiastuje niczego złego, po prostu chyba niektóre kobiety tak mają. Ale jak masz wątpliwości to może spytaj swojego lekarza?
[/QUO
Ja od lat wiem kiedy mam owulację właśnie dzięki temu bólowi, nie jest to jakieś uciążliwe i trwa chwilę no może dwie, da się wytrzymać. Myślę, że on nie zwiastuje niczego złego, po prostu chyba niektóre kobiety tak mają. Ale jak masz wątpliwości to może spytaj swojego lekarza?
Właśnie dla mnie jest to nowością nie martwiła bym się gdybym tak miała od zawsze... Ale pocieszylas mnie ta wiadomością że nie jestem sama i z Toba jest wszystko okk. Tak zapytam lekarza przy kolejnej wizycie bo nie chciałam tylko z tego powodu go odwiedzac. Pozdrawiam cieplutko
 
Do góry