reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ból prawej nerki

Cześć dziewczyny! Ma ktoś jakieś sprawdzone sposoby na ból prawej nerki? Czy to w ogóle jest bardzo niebezpieczne? Są święta, więc muszę sobie sama poradzić. Od wczoraj zwala mnie z nóg, nie mogę nic zrobić, nawet przy leżeniu boli. Nie mam innych problemów- bólów macicy, bólów przy oddawaniu moczu. Czy ktoś może mi pomóc na jeden dzień? :(
23 tc od wczoraj
Dodam, że maluszek rusza się normalnie, bardzo często czuję kopniaki.

Ostatnia edycja:
reklama

witch84

Fanka BB :)
A skąd wiadomo że to nerka?? Może ucisk macicy na jelito?
Nie diagnozuj się sama, nie diagnozuj się na forum - jeśli Cię to niepokoi, to idź do lekarza.
Lepiej 10x za dużo niż raz za mało. Nawet jakby mieli uznać Cię za wariatkę.

Marijalt

Zaciekawiona BB
Pewnego dnia obudziłam się z silnym bólem po prawej stronie, bolało przy poszczególnych pozycjach, wstawaniu, przekręcaniu się i okazało się ze było to bakteryjne zapalenie dróg moczowych. Myśle ze jeśli masz możliwość to zbadaj mocz. Dopiero po paru dniach doszła gorączka, dreszcze i silne zmęczenie, a nie życzę nikomu się tak męczyć :/

Do góry