reklama

bole brzucha

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez marzenaalicja, 11 Lipiec 2005.

1. marzenaalicja

marzenaalicja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,nie wiem co sie dzieje,ale mialam przed chwila straszne bole brzucha.Trwalo to okolo 45 min i bolalo tylko z lewej strony.Mialam wrazenie jakby mnie ktos od srodka rozdzieral:-(.W sobote rano tez mialam taka przygode,trwala ona dwie godz.Mam juz dwoje dzieci,ale takich bolow to ja wtedy nie mialam.Jutro rano mam termin u ginekologa ,ciekawe co on na to.W czwartek zaczynaja sie wakacje i chcielismy z dziecmi wyjechac na trzy tygodnie.Mam nadzieje,ze nasze malenstwo nie pokrzyzuje nam planow.Trzymalcie za nas kciuki,ja jestem dopiero 33 tygodniu.Pozdrawiam.

2. żużaczek

żużaczek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ból bólowi nierówny i cięzko cos poradzic na 100%. Ja mam takie odkad maluszek ułozył sie głowa na dół. Lekarz powiedział, że to główka naciska na wiazadła (tak jakby ktos nozem kroił) ale najczesciej bólowi towarzysza ruchy dziecka no i trwa pare sekund. Słyszałam, ze silny ból w dole brzucha (utrzymujacy sie) moze swiadczyc o odklejaniu sie łozyska.

3. reklama
  4. happy

happy Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę że powinnaś to skonsultować z lekarzem. Ja mam też silne bóle brzucha - mój gin mówi że z powodu rozciągania się macicy i ucisku dzidzi. Poza tym też boli mnie podbrzusze - ale to też ponoć normalne bo rozchodzą mi się kośći spojenia łonowego:(

Mnie często boli lewa strona ale dlatego że mój synalek czasami mi uciska jakiś organ. Muszę się wtedy inaczej ułożyć tak żeby mógł się przekręcić i mi to pomaga. Ale takie długie bóle na pewno trzeba skonsultować. Dobrze że masz akurat jutro wizytę. Napisz co powie twój lekarz i powodzenia! :)

moja dzidzia

5. justyna

justyna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam tak jak dziewczyny, ze bólowi towazyszy ruch dziecka ale nigdy nie trwa tak długo. Nie ma co lepiej jak z lekarzem to skonsultujesz!!

6. marzenaalicja

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc,bylam dzisiaj u gin,ale nic specjalnego sie nie dowiedzialam,bo doszlo miedzy moim lekarzem i mna do nieporozumienia.Skutkiem naszej niezbyt milej rozmowy jest to ,ze najprawdopodobniej macica sie rozciaga,a ja bede szukala nowego gin.Zachowal sie w stosunku do mnie i mojego partnera po chamsku,a ja sobie na takie zachwanie nie pozwole.W osmym miesiacu zmienac lekarza to zadna przyjemnosc.No trudno.Dzisiaj mialam sie dobrze i mam nadzieje,ze tak pozostanie.Pozdrawiam,Marzena.

7. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć marzenaalicja.
    Współczuję takiego lekarza. Nie jest to miłe szukać na sam koniec gina. Ale jak nie masz zaufania do tego to lepiej faktycznie zmienić.
    Mój teraz na urlopie i wrazie czego muszę też udać się do innego, który akurat dyżuruje. A są tam nie zbyt mili i fajni.
    Też tak podobnie mam...
    Powinnaś dużo leżeć i odpoczywać. Tak mi przynajmniej radził mój gin.
    Pozdrawiam

8. happy

happy Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dokładnie - leżenie, odpoczynek i Nospa (od 1 do 6 tabletek na dzień przy skurczach i silnych bólach).

Ja też współczuję zmiany lekarza, ale lepsze to niż się niepotrzebnie denerwować. Powodzenia!

moja dzidzia

9. żużaczek

żużaczek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a jak no-spa nie pomaga (tak jak dla mnie) to 2 razy dziennie skopolan. Lekarz mi tak poradził i jest lepiej. choc wydaje mi sie, ze najbardziej pomaga magnez (magne b6) i polegiwanie.

10. reklama
  11. marzenaalicja

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,bylam dzisiaj u nowego gin i wszystko jest Ok. ;D.Zrobil mi dokladne badania i mam nowe zdjecie.Bardzo ciekawe,bo widac usta i dziurki w nosie :).Bede chciala je wstawic ,zobaczymy czy mi sie uda,bo z suwaczkiem nadal mam problemy :(.Moja dzidzia wazy juz okolo 2600.Ladna waga,prawda?
    Jutro jedziemy na wypoczynek i nie bedzie nas do 2-go sierpnia.Dopiero co was znalazlam i juz musze opuscic :(.
    Zycze Wam milych.spokojnychi chlodnych ;) dni.Pa.

12. marzenaalicja

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nic z tego,jakis katalog zalacznikow jest pelny.nie mam zielonego pojecia co oni maja na mysli.Jestem tez juz bardzo spiaca.A wiec do sierpnia.

Poleć forum