reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza 6dpo

Dołączył(a)
24 Czerwiec 2022
Postów
3
Hej dziewczyny.
Dziś czyli 5-6dpo (9dni przed @) dostałam silnego bólu z lewej strony podbrzusza, ból skurczowy. Oprócz tego od wczoraj mam 37,4 temperatury i powiększone piersi. Normalnie nie odczuwam nigdy boli owulacyjnych miesiączkowych i innych w tych okolicach. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych "objawów" ciążowych, po prostu zrobiłam test dzień przed @. Czy któraś z Was też miała takie objawy?
 
reklama
To napewno nie są objawy ciąży. Jeśli ból jest naprawdę silny zgłoś się do lekarza. Może to torbiel lub coś innego.
 
Hej dziewczyny.
Dziś czyli 5-6dpo (9dni przed @) dostałam silnego bólu z lewej strony podbrzusza, ból skurczowy. Oprócz tego od wczoraj mam 37,4 temperatury i powiększone piersi. Normalnie nie odczuwam nigdy boli owulacyjnych miesiączkowych i innych w tych okolicach. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych "objawów" ciążowych, po prostu zrobiłam test dzień przed @. Czy któraś z Was też miała takie objawy?
5-6 dpo test nie ma prawa wyjsc pozytywny. Chyba że owu była wcześniej 🤷🏽‍♀️ testuj za 2 dni i zobaczysz
 
Hej dziewczyny.
Dziś czyli 5-6dpo (9dni przed @) dostałam silnego bólu z lewej strony podbrzusza, ból skurczowy. Oprócz tego od wczoraj mam 37,4 temperatury i powiększone piersi. Normalnie nie odczuwam nigdy boli owulacyjnych miesiączkowych i innych w tych okolicach. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych "objawów" ciążowych, po prostu zrobiłam test dzień przed @. Czy któraś z Was też miała takie objawy?

Mnie na samym początku ciąży pobolewalo podbrzusze po jednej stronie, ale nie powiedziałabym, że był to silny ból, raczej dyskomfort.
 
Do góry