reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej
Bóle podbrzusza nie są zbyt silne porównywalne do tych miesiączkowych brak plamienia czy krwawienia , czy mam się czym przejmować czy raczej to normalne .
za wszystkie odpowiedzi dziękuje
 
reklama
Myślę, że normalne. Ja miałam bardzo mocne bole, właśnie podobnie jak tuż przed okresem, pierwszy dzień okresu, wyczytałam, że to jest spowodowane tym, że macie rośnie, rozciąga się, podobno bardziej bolesne u szczupłych dziewczyn, w sumie by się zgadzało bo ja przed ciaza byłam mega chuda, niedowaga mocna.
 
reklama
Myślę, że normalne. Ja miałam bardzo mocne bole, właśnie podobnie jak tuż przed okresem, pierwszy dzień okresu, wyczytałam, że to jest spowodowane tym, że macie rośnie, rozciąga się, podobno bardziej bolesne u szczupłych dziewczyn, w sumie by się zgadzało bo ja przed ciaza byłam mega chuda, niedowaga mocna.
No właśnie takie bóle jak na miesiączkę , czyli nie mam czym się martwić
 
reklama
Do góry