reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bolesne ząbkowanie

reklama
Ciężko trafić w coś co pomoże dziecku. Ale polecam czopki homeopatyczne vibrucol n i żel dentonix. Jeszcze prawdopodobnie Osanit z Niemiec jest bardzo dobry.
 
Niestety u nas Czopki nie za bardzo i żel mam ale nie pomaga za bardzo u malej 3 wychodzą 2naraz i dziennie jest wrzask ona w właściwie ryk tak płacze ze Niewiem co robić juz
 
U nas nufofen na gorączkę i ból i cyc na uspokojenie. Teraz naszczescie wychodzą nam ostatnie kły
 
Moj synek do tej pory zeby bezobjawowo a ma 1.5 roku.Ostatnio jak mu wychodziły to pierwszy raz mu strasznie dokuczaly i strasznie się slinil to narzeczony kupil Dentinox plus dawalam co jakis czas troche Ibum forte i pomagało.2 dni to u nas trwało :) Bo schlodzone gryzaki wątpię,że pomoga.
 
Moj synek do tej pory zeby bezobjawowo a ma 1.5 roku.Ostatnio jak mu wychodziły to pierwszy raz mu strasznie dokuczaly i strasznie się slinil to narzeczony kupil Dentinox plus dawalam co jakis czas troche Ibum forte i pomagało.2 dni to u nas trwało :) Bo schlodzone gryzaki wątpię,że pomoga.
No to ciesz się ze masz tak fajnie moja to diabeł po prostu z tymi zębami ona ryczy jak by ja ze skory obdzierali i już tydzień tak A wczoraj to dopiero dała popis do 00:15 zasnęła z wielkim żalem potem znowu pobudka o 1:30 Jeszcze się dziwie ze sąsiedzi policji nie wezwali...:(
 
U mnie się sprawdza calgel, a mały strasznie przechodzi zabkowanie. Po posmarowaniu potrafi się w ciągu chwili uspokoić, a wrzeszczy jakby go ze skóry obdzierali :)
 
reklama
U nas bobodent jest ok. Mnie ktoregos dnia zab strasznie bolal i posmarowalam nim i szybko odpuscilo
 
Do góry