reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boli ząb a tu majówka:(

zaniak

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2017
Postów
43
Mam nadzieje ze ktos mi tu będzie mogł pomóc bo ja już sama nie daje rady. Dziś sobota 29 a mnie rozbolał ząb no chyba sie zastrzele . Boli jak nie wiem co jest coraz gorzej domyślam się ze to kanał bo go dotknąć nie moge. Złośliwiec nie dał o sobie znać wcześniej tylko poczekał aż nie będzie dentystów. Tak samo było w pierwszej ciąży. Tutaj pojawia się moje pytanie bo myślę ze dentyste moge sobie zaplanować najwcześniej na 2 lub nawet 4 maja i jak tu przetrwać ? Brałyście apap ? Ile tego można żeby nie przegiąć i nie zwariować . A może macie jakieś inne sposoby by nie osiwieć do tego czasu. Tak bardzo martwię się o malutką to już 31 tydzień
 
reklama
A dyżur w szpitalu? Nic nie ma? Moze jakiś dentysta prywatnie jutro? Do 2 maja daleko bardzo.
\Możesz jutro podejść do apteki, może farmaceuta Ci doradzi coś z leków jeszcze. Jakąś płukankę, sama nie wiem.
 
hej. Ja w ciąży miałam podobny problem ,dlugi weekend a tu katastrofa z zębem! Brałam Paracetamol bo tylko na to lekarz sie zgodził . I chod bol nie przechodzil to zmniejszył sie i jakoś dotrwałam do wizyty. Ale o apap zapytaj w aptece czy można ,a jak nie to kup czysty paracetamol
 
Ja bym jednak szukała jakiegoś dentysty. Z tak ostrym bólem zęba nie ma żartów. U mnie skończyło się opuchlizną, ropą, antybiotykiem i usuwaniem ząba. Nie byłam wtedy w ciąży ale właśnie zwlekalam z wizytą u dentysty, bo się ich panicznie boję od dziecka.
 
Niestety opcja dentysty nie jest możliwa w żaden sposób . Byłam na jakimś pogotowiu dentystycznym bo jak sie okazało uchowało się ale pani powiedziała , że tego nie zrobi skoro tego zęba już robił inny dentysta . Poza tym potrzeba zdjęcia a ona nie zrobi bo nie ma jak itd itd... Koszmar . Dzwoniłam do mojego dentysty a on powiedział , że bedzię w piątek i tyle w temacie. Zejdę jak nic do tego czasu... Mam coś takiego dla dzieci jak dentosept A mini rozwazam czy nie psiknąc by sobie troszke pomoc bo ile można tego apapu . Gdybym nie była w ciązy to by mi było obojętne ale tu chodzi o moje maleństwo:(
 
No to nieźle Cię tam obsłużyli... A chociaż obejrzeli Ci tego zęba? Stan zapalny niestety może doprowadzić nawet do przedwczesnego porodu. Nawet jakbym miała jechać i sto kilometrów, to bym tego dentysty na Twoim miejscu szukała.
Psiknij sobie tym dentoseptem - i poszukaj innego dentysty.
 
reklama
Do góry