reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak bicia serca zarodek 10mm

reklama
A czemu może nie bić? Przecież maleństwo rośnie i to całkiem ładnie.
Ok rośnie. Ale jeśli nie ma bicia serca medycyna jest okrutna i mówi się o martwej ciąży. Oczywiście lekarz bedzie chciał chwile czekać aby sie upewnić ale po co mam dawać dziewczynie złudne nadzieje? Też sobie kiedys taka robiłam i wiem, z perspektywy czasu, że lepiej zmierzyć się z prawdą odrazu.
 
Witajcie,
Jestem w trakcie drugiej ciąży, poprzednia zakończyła się w 7 tygodniu pustym jajem płodowym, 4 miesiące później zaszłam w kolejną, w której dowiedziałam się dwa dni temu podczas usg mającego uwidocznić bijące serce zarodka, że serce nie bije, mimo odpowiedniej wielkości zarodka 10mm. Zrobiłam tego samego dnia betaHCG - 70450, oraz 46h później: 85290. Przyrost jest niski, bo na poziomie 22%, ale wiem, że po 6000 przyrost jest wolniejszy. Mam zgłosić się za kilka dni na ponowne usg, żeby sprawdzić czy serce jednak bije. Zastanawiam się, czy któraś z Was zmierzyła się z podobną historią, która zakończyła się pozytywnie? Czy raczej nie mam się już co łudzić?
Ja miałam podobną sytuacje. Za 1 razem puste jajo, 3 mies później kolejna ciąża tylko u mnie w 6tyg biło serduszko a w 9 już niestety nie. Zakończyło się kolejnym zabiegiem :( ale! Aktualnie za 9dni mam termin cięcia ❤ w 3 ciążę zaszłam miesiąc po zabiegu. ciąża obstawiona lekami :)
 
Nie mydlę nikomu oczu, a pytam jak nie wiem. U mnie też pierwsze 3 wizyty nie było widać serduszka, a teraz to serduszko ma prawie 2 latka.
 
reklama
Do góry