reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak bólu owulacyjnego

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Hej
Mam pytanie ponieważ odkond pamiętam to zawsze w dniu owulacyjnym miałam ból jajnika, według kalendarzyka owulacja była wczoraj patrząc na swoje ciało zauważyłam że śluz jest inny i więcej było tej wydzieliny natomiast bólu jajnika nie było. Trochę jestem zdziwiona i w sumie nawet nie wiem o czym to może świadczyć??
 
reklama
Serio? Ja nigdy nie miałam czegoś takiego, a mam Corke, dopiero po porodzie, zaczęłam czuć kiedy jest owulacja , ale fakt zdarzają się cykle bezowulacyjne, ale tego dowiesz się tylko ,idąc na monitoring owulacji do gina
 
Serio? Ja nigdy nie miałam czegoś takiego, a mam Corke, dopiero po porodzie, zaczęłam czuć kiedy jest owulacja , ale fakt zdarzają się cykle bezowulacyjne, ale tego dowiesz się tylko ,idąc na monitoring owulacji do gina
No właśnie zastanawiam się jak to jest bo zawsze czułam albo po lewej stronie albo po prawej A wczoraj tylko odczuwalam zwiększoną ilość śluzu...
 
Przed pierwszą ciążą z córką, nie obserwowalam sie az tak bardzo. Dopiero od paru lat bardziej wnikliwie się obserwuję. Owu czesto poprzedza u mnie kłucie w podbrzuszu ok 10dc, a w dniu owu takie konkretne pobolewanie, które mija samo z siebie jak ręką odjął.
Czasami obserwuję cykle, w których nie boli nic, albo prawie wcale, albo tylko to lekkie kłucie w podbrzuszu w 10dc, ale tka lekko zauwazalne. Pewnie cykle bezowulacyjne, takie cykle z reguly mam dluzsze o max 5 dni niż normalne.
Ale tym się nie sugeruj, każda z nas inaczje owulację przechodzi. Niektóre przechodzą ją przecież calkowucie bezboleśnie :-)
 
reklama
Do góry