reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak kupy u dziecka karmionego piersią

Anna2828

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
39
Witam synek 4,5 miesiąc od prawie tygodnia nie zrobił kupy… Karmiony wyłącznie piersią, praktycznie kup miał ogrom, aż tu nagle potem jedna dziennie, za chwile 1 na trzy dni, a tera tydzień cisza.. Jest to dla mnie szokiem bo robił tyle dziennie , a tu nagle z dnia na dzień nic.. Tak wiem, ze na kp może do 2 tygodni nie mieć, tak mi powiedziała pediatra., ale mówiła że jak 10 dni nie będzie to dziecko może się robić marudne, płaczliwe itp. Póki co synek: śmieje się , bawi , w nocy śpi, siku też jest, gazy oddaje śmierdzące praktycznie cały dzień … Wczoraj zaczął trochę stękać, myślałam , że się wypróżni, ale na razie nic … więc zapytanie czy są jakieś ‘domowe’ sposoby , żeby pomóc mu się wypróżnić, czytałam, że niby można masować brzuszek podczas kąpieli, ale czy to coś da.. To moje pierwsze dziecko , więc denerwuje się , że tej kupy nie ma , bo nie wiem czy to dobrze, ze tyle czasu się nie pojawia? Jak to było u was musiałyście podać czopki, czy po prostu czekałyście …….
 
reklama
Ja czekałam, raz doszło do 13 dni, ale mała nie była inna niż zwykle z tego powodu więc się nie martwiłam. Też był to dla mnie szok bo syn zawsze kupka po każdym karmieniu a córka od początku rzadziej. Masować brzuszek możesz jak najbardziej, nie zaszkodzi a może ruszyć jelitka
 
Ja czekałam, raz doszło do 13 dni, ale mała nie była inna niż zwykle z tego powodu więc się nie martwiłam. Też był to dla mnie szok bo syn zawsze kupka po każdym karmieniu a córka od początku rzadziej. Masować brzuszek możesz jak najbardziej, nie zaszkodzi a może ruszyć jelitka
Na razie żadnych zmian w zachowaniu nie widzę, brzucszek też miekki. Za tydzień mam szczepienia więc zobaczymy co powie pediatra. Chociaż liczę że do tego czasu zrobi ... mój miał tyle że ledwo nadążałam pieluchy zmieniać hahahha , a teraz 'wyczekuje'.
 
Do góry