reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak miesiączki i plamienia

oonaa21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Październik 2014
Postów
36
Czesc. Mam długie i nieregularne cykle, 8 miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Dzisiaj mija mój 62 dzień cyklu, kocham się ze swoim facetem bez żadnego zabezpieczenia. Od ok. dwóch tygodni on kończy we mnie. Miałam robione usg w 16 dc i wszystko było w porządku, ale endometrium wyniosło tylko 2mm i lekarz powiedział, że na okres będę musiała jeszcze długo poczekac. Dwa dni temu zaczęłam krwawic, myślałam, że to przyszła @ jednak było to tylko 2 dniowe bardzo skąpe plamienie w kolorze brunatnym z domieszką świeżej krwi i teraz mam przeźroczysty śluz. Oczywiście 5 dni temu zrobiłam test ciążowy apteczny, wynik negatywny.
Nie wiem co mam o tym wszystkim myślec? Wizytę u gina mam za 3 dni
 
reklama
Do góry