reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki

Dołączył(a)
14 Styczeń 2023
Postów
13
Hej dziewczyny, mam do was pytanie.
Z partnerem staramy sie o dziecko dotychczas moje cylke byly w miare regularne, miesiaczka pojawiala sie czasami nawet pare dni wczesniej, a teraz kiedy moj partner skonczyl we mnie nie dostalam okresu, miesiaczka spoznia mi sie 6 dni, testy zeobilam juz 3 i eszystkie negatywne, robilam je w dniu spodziewanej miesiaczki.
A wiec pytanie, czy powtorzyc test ciazowy czy nie mam sie czym martwic bo tamte wyszly negatywnie.
 
reklama
Skoro czasami miałaś okres wcześniej, niż powinnaś, to może tym razem masz później :)
A sprawdzałaś kiedy masz owulację ?
Możesz dla pewności sprawdzić jeszcze dzisiaj, bo jeśli CI się owulacja przesunęła, to w terminie miesiączki mógł wyjsć jescze negatywny :)
 
Skoro czasami miałaś okres wcześniej, niż powinnaś, to może tym razem masz później :)
A sprawdzałaś kiedy masz owulację ?
Możesz dla pewności sprawdzić jeszcze dzisiaj, bo jeśli CI się owulacja przesunęła, to w terminie miesiączki mógł wyjsć jescze negatywny :)
Wedlug kalendzarza owulacje mialam 25 grudnia, test robilam jeszcze w srode i tak samo byl wynik negatywny.
 
Jesli do pon okres nie przyjdzie, a testy badal beda negatywne to dobrze umowic sie do gina na kontrole. Zreszta przed staraniami powinno sie zrobic przeglad. Przyczyn spoznienia miesiaczki moze byc wiele i tylko lekarz moze to sprawdzic.
 
Jesli do pon okres nie przyjdzie, a testy badal beda negatywne to dobrze umowic sie do gina na kontrole. Zreszta przed staraniami powinno sie zrobic przeglad. Przyczyn spoznienia miesiaczki moze byc wiele i tylko lekarz moze to sprawdzic.
Jesli chodzi o ginekologa to bylo wszystko u mnie w porzadku, qle co racja to racja moglo sie cos zmienic.
 
reklama
Do góry