reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów ciąży. .

Nie nstawiaj się od razu na najgorsze. Organizm się przyzwyczaił do zmian hormonalnych i tyle. Ja objawy zaczęłam mieć jak się w dzwiach przestałam mieścić :D
 
reklama
Jutro się wszytsko wyjasni,dzięki Lui :) apropo bólu brzucha...pobolewa mnie od 2 dni podbrzusze, klujacy czasami ciągnący ból, ciężko mi stwierdzić czy to mogą być skurcze.
Życzę Wam dobrej nocy :)


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ,przepraszam nie byłam zbyt aktywna nav forum ostatnio.Z dzidzia wszytsko wporzadku ,serduszko bije.Ja natomiast nadal nie mam objawów typu mdłości.Tylko ogromne zmęczenie i senność, właściwie w każdej wolnej chwili śpię :)
Dziękuję Wam bardzo za trzymanie kciukow i wsparcie [emoji4]
Jak u Was ? Jak samopoczucie ? Pozdrawiam(my) :)


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super wiadomość :-) ja oprócz bolesności piersi i senności,która właściwie towarzyszy mi do tej pory nie miałam żadnych objawów. Tez doszukiwalam się oczywiście problemów ale za każdym razem na usg było wszystko ok. Do tej pory się stresuje każdym bólem brzucha czy ciągnięciemy. Ani razu nie wyniotiwalam a może za dwa razy mnie zemdlilo także niczym się nie martw :-)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie w drugiej ciąży minęły wszelkie objawy i niestety okazało się że ciąża mi obumarła. Nie miałam żadnego bólu, żadnych plamien i krwawienia. Z martwą ciąża chodziłam ponad dwa tygodnie. Pamiętaj, że każda ciąża jest inna i każdy organizm jest inny. Na pewno martwić Ci powinnien ostry ból brzucha, a zwłaszcza skurcze. Nawet te delikatne. One nigdy nie zwiastuja niczego dobrego.
Póki co nie denerwuj się na zapas :) Na mi?które rzeczy nie mamy wpływu..
Tutaj już decyduje natura. Przeżyje najsilniejszy.. Brutalne, ale niestety prawdziwe. Teraz życzę Ci dużo spokoju :) Nie martw się na zapas. :)
Ja w zeszłym roku mialam tak samo zero mdłosci wymiotów,piersi przestaly bolec i ciąza obumarła,teraz jestem w ciazy zero wymiotow mdłosci bola piersi juz mniej teraz,14 ide na usg i juz mysle ze skonczy sue jak wtedy,a z tamtą ciazą chodzila. 3 tyg martwą,taka opieka na Nfz
 
Do góry