reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów ciąży. .

olgape

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Luty 2017
Postów
38
Jestem w 7 tygodniu i 6 dniu w ciąży. Od dwóch dni nie mam żadnych objawów ciąży,piersi przestały boleć,minęły mdłości.Czy któraś w Was miała podbnie i donosiła ciążę ?wiem że każda ciąża jest inna,lecz już niestety poronilam rok temu w 8 tygodniu.
Pozdrawiam

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak nie masz mdlosci to ja bym sie cieszyla [emoji4]
Sluchaj. Jezeli nie boli cie brzuch na dole ani nie masz uplawow zabarwionych krwia a tym bardziej krwawien to nie masz sie czym martwic :-)

Dla wlasnej pewnosci idz sobie jutro na bete i sama zobaczysz. I no stress [emoji4]

Sent from my SM-G360F using Forum BabyBoom mobile app
 
Chętnie bym zrobiła betę lecz mieszkam w Holandii a tutaj nie robią takich badań.Oczywiscie uspokoiłoby mnie to ale nie mam możliwości , usg dopiero 9 marca. Spróbuję myśleć pozytywnie :)
Bardzo dziękuję ze odpowiedz
Pozdrawiam [emoji5]


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W drugiej ciąży miewałam takie 2- 3 dniowe przerwy od mdłości i też mnie to niepokoiło. Potem mdłości wracały.
W pierwszej ciąży miałam objawy (ale mdłości wcale) do 10 tygodnia, ale bez przerwy a potem przeszło.
Obie ciąże zakończone szczęśliwie
 
Jak sama zauważyłaś każda ciąża jest inna . U mnie w pierwszej ciąży brak objawów to było obumarcie płodu, ale w drugiej na tym samym etapie brak objawów to cisza przed burza :p czyli przyszły : zgaga, ból piersi i wiele wiele innych. Będzie dobrze , a skoro i tak nie masz jak tego skontrolować to się nie stresuj bo to nie pomaga na pewno :)
 
Ja całe pierwsze trzy tygodnie wymiotowalam wymiotowalam i wymiotowalam marzyłam chociaż o jednym dniu przerwy dla mojego zaladka i przełyku bez rezultatu... ciesz się tym co masz i nie zamartwiaj bo to na pewno nie wpłynie korzystnie ani na ciebie ani na twojego maluszka...
 
hej:)
ja też czasem miałam kilkudniowe przerwy w bólu piersiach i mdłościach i tez panikowałam bo w zeszłym roku też poroniłam. Ale jestem w 21tc także jest ok:) Byłaś już u lekarza?
 
reklama
U mnie w drugiej ciąży minęły wszelkie objawy i niestety okazało się że ciąża mi obumarła. Nie miałam żadnego bólu, żadnych plamien i krwawienia. Z martwą ciąża chodziłam ponad dwa tygodnie. Pamiętaj, że każda ciąża jest inna i każdy organizm jest inny. Na pewno martwić Ci powinnien ostry ból brzucha, a zwłaszcza skurcze. Nawet te delikatne. One nigdy nie zwiastuja niczego dobrego.
Póki co nie denerwuj się na zapas :) Na mi?które rzeczy nie mamy wpływu..
Tutaj już decyduje natura. Przeżyje najsilniejszy.. Brutalne, ale niestety prawdziwe. Teraz życzę Ci dużo spokoju :) Nie martw się na zapas. :)
 
Do góry