reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból jajników i brak okresu

Dołączył(a)
23 Sierpień 2022
Postów
1
Cześć! Chciałam się doradzić, czy któraś z Was miała podobną sytuację. Staramy się z mężem o dziecko od dwóch lat, w tym miesiącu pierwszy raz od niepamiętnych czasów spóźnia mi się okres już czwarty dzień. W pierwszym dniu spodziewanej @ robiłam test po południu ale wyszedł negatywny. Wczoraj (tj trzeci dzień po spodziewanej @) wieczorem również wyszedł negatywny. Okresu jak nie było tak nie ma, w tym miesiącu nie miałam też żadnych jego objawów - zwykle bardzo mocno boli mnie brzuch i mam mocno obrzmiałe i bolesne piersi, a w tym miesiącu nic. Dziś rano jednak zaczęły mnie boleć jajniki - raz jeden, raz drugi. O ile zdarzał mi się ból lewego jajnika o tyle nigdy naprzemiennie. Czy uważacie, że są jeszcze szanse na ciążę? Nie chciałam robić bety bo po dwóch testach negatywnych uznałam, że po prostu będę czekać na @. Wizytę u lekarza mam w przyszłym tygodniu. Może jednak warto zrobić betę?
 
reklama
Zrób betę, ona rozwieje twoje wątpliwości 😀 mi wyszły testy pozytywne jak i negatywne tego samego dnia, też @ mi się spóźnia, doszukuje się objawów miesiączki bo miałam w nowym cyklu robić badania a tu nic, także teraz czekam na wyniki bety aby nie stresować się dalej niepotrzebnie.
 
Do góry