reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki, zero objawów, brak pęcherzyka

Cat14

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
19
Witam serdecznie
Chciałabym się Was doradzić i zapytać czy któraś z Was miała podobny problem. Zacznę od początku, miesiączka spóźniała mi się ponad dwa tygodnie, ale współżyłam trzy dni przed miesiączką, gdzie teoretycznie szanse na zajście w ciążę są zerowe. Mimo to zrobiłam kilka testów, dwa z nich wyszły pozytywne. Wydawało mi się to niemożliwe, ale mimo to udałam się do ginekologa. Gdyby to była ciąża wiem że w czasie wizyty byłabym w 5-6 tygodniu ciąży. Ginekolog stwierdził, że nie widzi pęcherzyka ciążowego. Czy na tym etapie może go jeszcze nie być? Dodam, że ja nie mam żadnych objawów, czuje się dobrze. Nie wiem co myśleć. Miesiączka mi się zatrzymała, testy wyszły pozytywne, a ginekolog nic nie widzi na takim etapie. Minął tydzień od wizyty u ginekologa i ja nadal nie mam żadnych objawów.
Pozdrawiam
 
reklama
Możliwe że przesunęła Ci się owulacja i lekarz nic nie wiedział.
Albo możesz teraz poczekać 2 tygodnie i pójść na kontrolę.
Albo możesz zbadać poziom beta hcg, a następnie jej przyrost po 48h.

Pozytywne testy + zatrzymanie miesiączki sugeruje, że raczej w ciąży na pewno jesteś. Zapewne młodszej niż to wynika z OM.
 
Dziękuję za odpowiedź. Tylko owulacja by musiała się przesunąć aż o dwa tygodnie, bo miesiączkę miałam na początku grudnia, a do zapłodnienia teoretycznie doszło pod koniec grudnia, trzy dni przed miesiączką która miała się pojawić na początku stycznia
 
Możliwe że przesunęła Ci się owulacja i lekarz nic nie wiedział.
Albo możesz teraz poczekać 2 tygodnie i pójść na kontrolę.
Albo możesz zbadać poziom beta hcg, a następnie jej przyrost po 48h.

Pozytywne testy + zatrzymanie miesiączki sugeruje, że raczej w ciąży na pewno jesteś. Zapewne młodszej niż to wynika z OM.
Dziękuję za odpowiedź. Tylko owulacja by musiała się przesunąć aż o dwa tygodnie, bo miesiączkę miałam na początku grudnia, a do zapłodnienia teoretycznie doszło pod koniec grudnia, trzy dni przed miesiączką która miała się pojawić na początku stycznia. To może być ciąża młodsza mimo że OM wskazuje inaczej ?
 
@Cat14 Tak. Istnieje taka szansa. I wówczas faktycznie gin mógłby nic nie zobaczyć, bo realnie byłby to ok 4tc.
Jak się denerwujesz, to pozostaje oznaczyć beta hcg z krwi i tego samego dnia będziesz miała wynik.
 
Zrob bete i sprawdź czy rośnie po 48h , jeśli sex byl tylko w tedy co piszesz ,to lekarz mogl nic nie widzieć, zdaza sie tak choc zadko zeby 3 dni przed @ zajsc
 
reklama
Zrob bete i sprawdź czy rośnie po 48h , jeśli sex byl tylko w tedy co piszesz ,to lekarz mogl nic nie widzieć, zdaza sie tak choc zadko zeby 3 dni przed @ zajsc
Dziękuję za odpowiedź. Tak współżyłam trzy dni przed miesiączką, teoretycznie w niepłodne dni. Po dwóch tygodniach zrobiłam test, u ginekologa byłam 22 dnia od zapłodnienia więc chyba powinno być coś widać, a ja powinnam mieć jakiekolwiek objawy. Dziś mija 31 dzień od zapłodnienia i mój organizm nie zmienia się.
 
Do góry