reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawow

xvroksii

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2023
Postów
18
Witam jestem w 13 tyg dokładnie 12+3 i od kilku dni nie czuję żadnych objawów. Może coś bardzo lekkiego jak się skulam że coś w środku mnie uciska w podbrzuszu. Czy któraś w tym tygodniu miała tak samo jak ja ? Martwię się czy na pewno wszystko się rozwija
 
reklama
Witam jestem w 13 tyg dokładnie 12+3 i od kilku dni nie czuję żadnych objawów. Może coś bardzo lekkiego jak się skulam że coś w środku mnie uciska w podbrzuszu. Czy któraś w tym tygodniu miała tak samo jak ja ? Martwię się czy na pewno wszystko się rozwija
Jestem w 11+5 i w zasadzie od początku nie mam żadnych typowych ciążowych objawów,zero mdłości,drażliwosci piersi,zachcianek itp. ale nie traktuję tego jako powód do zmartwienia.
 
Objawy lub ich brak nie są wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej sie ciąży. One na początku się pojawiają, potem mogą zniknąć na jakiś czas - to normalne. Są kobiety, które całą ciąże przechodzą „bezobjawowo”. Jeśli do tej pory na usg wszystko było ok to nie ma powodu do zmartwień. A jeśli się boisz to umow się do lekarza :)
 
Objawy lub ich brak nie są wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej sie ciąży. One na początku się pojawiają, potem mogą zniknąć na jakiś czas - to normalne. Są kobiety, które całą ciąże przechodzą „bezobjawowo”. Jeśli do tej pory na usg wszystko było ok to nie ma powodu do zmartwień. A jeśli się boisz to umow się do lekarza :)
Tydzień temu miałam badanie ale bez usg to lekarz tylko zbadał mnie rękami j powiedział że się rozwija że rośnie i się tam zastanawiam jak on to poznał bez badania usg?
 
Tydzień temu miałam badanie ale bez usg to lekarz tylko zbadał mnie rękami j powiedział że się rozwija że rośnie i się tam zastanawiam jak on to poznał bez badania usg?
To chyba zmieniłabym lekarza :) niebawem czekają Cie pierwsze badania prenatalne, tam już szczegółowo lekarz powinien Ci opisać obecny stan ciąży ☺️
 
reklama
Do góry