reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak odruchu Moro u miesięcznego dziecka

Dołączył(a)
30 Maj 2019
Postów
5
Cześć wszystkim,

uświadomiłam sobie, że moja miesięczna córka przestała robić odruch Moro. W szpitalu widziałam ten odruch, potem w domu też ale od jakiegoś czasu już nie. Dziwi mnie to. Nie mogę znaleźć podobnych doświadczeń innych na ten temat, jedynie artykuły, że nieprawidłowości sugerują uszkodzenia mózgu lub OUN... Aż mnie ciarki przechodzą.. Martwię się. Czy ktoś miał podobne doświadczenia?

Na pewno skonsultuję to z lekarzem tylko czekam na wizytę.
 
reklama
Może już poprostu zanika. Mała się pomału adaptuje, już ja byle co nie przestraszy. Na początku pamietam, że mały faktycznie często miał ten odruch, z dnia na dzień coraz to mniej.
 
:p Ten odruch powinien po jakims czasie zaniknąć. Nie Pamietam dokladnie kiedy, ale chyba ok 2 miesiaca.
U corki np nie widzialam tego odruchu do 3 tż a potem jak zaczela wyrzucac rekoa i nogami to uznalam "ja pierdziele, ale mam znerwicowane dziecko, czy ja coś źle robię" :p U syna obecnie tez juz nie widze, nawet nie pamiętam od kiedy, a skonczyl 4 dni temu 3 miesiac.
 
Do góry