reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, POMOCY

Dołączył(a)
16 Marzec 2017
Postów
2
Brak okresu, POMOCY
Cześć, nie wiem czy w dobrej kategorii ale potrzebuje pomocy!!
A więc spóźnia mi sie okres 3dni, robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny.
Zamiast okresu wystepuje w mojej pochwie bialo przezroczysty śluz, boli mnie brzuch, rwał mnie lewy jajnik, czuje sie jak przed okresem. Ostatnio byłam chora i zazywalam silny antybiotyk oraz miałam stres ze wzgledu na egzaminy, czy to moze byc powód? Dodam że mam 21lat.
 
reklama
Rozwiązanie
Brak słów... wszystko co istotne w tej sprawie moje poprzedniczki wymieniły... autorce tekstu proponuje kubeł zimnej wody i lekturę na temat zapłodnienie swojego ciała cyklu i przede wszystkim METOD ANTYKONCEPCJI... na tym zakończmy...
Bylo to kochanie przerwane, ale kochamy sie juz tak kilka lat, moze mi ktos jeszcze podpowiedzieć?

Chwila, ale CO my Ci mamy podpowiedzieć? Czego Ty oczekujesz?
Podpowiem, a właściwie powiem jedno - stosunek przerywany NIE JEST METODĄ ANTYKONCEPCJI!!!
Jak CHCESZ być w ciąży, to kochaj się dalej w ten sposób, ale jak NIE CHCESZ to albo gumki, albo pigułki!

Cholera, ja zaczęłam współżycie 15 lat temu, nie było powszechnego dostępu do informacji, na WDŻ przerabialiśmy zaległości z historii, a mimo to każda laska wiedziała, że bez gumek się zachodzi w ciążę...
Czy teraz te małolaty są naprawdę aż tak głupie, czy może w szkole je wprowadzają w błąd?
Przecież nagminnie się czyta o dzieciach, które zachodzą w ciążę i wielkie zdziwienie "jak to??? przecież wyjął przed wytryskiem!"...
 
reklama
Brak słów... wszystko co istotne w tej sprawie moje poprzedniczki wymieniły... autorce tekstu proponuje kubeł zimnej wody i lekturę na temat zapłodnienie swojego ciała cyklu i przede wszystkim METOD ANTYKONCEPCJI... na tym zakończmy...
 
Rozwiązanie
Do góry