reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu

D

Dusiek98

Gość
Witam
Spoznia mi się okres 9 dzien, z chlopakiem kochałam się 29 września. Chlopak skończył we mnie. Zamiast okresu mam jasno żółty gęsty bez wonny sluz. Czy może być to oznaka ciąży?
 
reklama
Testuj i bedziesz wiedziec, jak nie przyjdzie okres, to idz na bete, bedziesz wiedziec. Test nie kosztuje duzo, mozna kupic nawet w supermarkecie
 
Witam
W 13 dniu cyklu bylam na monitoringu owulacji i Pani dr stwierdzila ze ten cykl jest bezowulacyjny i przepisala mi duphaston na wyregulowanie drugiej fazy cyklu .Bralam od 16 dc do 25dc po 1 tabletce.Cykle moje srednio trwaja 27-29 dni dzisiaj jest 36 dzien cyklu i 11 dzien po odstawniu duphastonu. Okresu nie widac .Szyjka macicy znajduje sie wysoko i jest zamknieta .Piecze troche podbrzusze , piersi mam pelniejsze i,czesto biegam rowniez do toalety .Test ciazowy zrobilam wczoraj i wyszla druga jasna kreska ale po czasie a drugi test ciazowy ktory zrobilam od razu pojawila sie mocna linia w okienku kontrolnym t ale po chwili znikla i teraz jest jasna kreska .Czy moge byc w ciazy czy moze jakas torbiel sie przyplatala po stymulacji hormonalnej aromek?
 
Witam
W 13 dniu cyklu bylam na monitoringu owulacji i Pani dr stwierdzila ze ten cykl jest bezowulacyjny i przepisala mi duphaston na wyregulowanie drugiej fazy cyklu .Bralam od 16 dc do 25dc po 1 tabletce.Cykle moje srednio trwaja 27-29 dni dzisiaj jest 36 dzien cyklu i 11 dzien po odstawniu duphastonu. Okresu nie widac .Szyjka macicy znajduje sie wysoko i jest zamknieta .Piecze troche podbrzusze , piersi mam pelniejsze i,czesto biegam rowniez do toalety .Test ciazowy zrobilam wczoraj i wyszla druga jasna kreska ale po czasie a drugi test ciazowy ktory zrobilam od razu pojawila sie mocna linia w okienku kontrolnym t ale po chwili znikla i teraz jest jasna kreska .Czy moge byc w ciazy czy moze jakas torbiel sie przyplatala po stymulacji hormonalnej aromek?

Niestety żadna z nas nie odpowie Ci na to pytanie.
Najprostsze rozwiązanie to beta, zrób badanie i będziesz wiedzieć na czym stoisz.
 
reklama
hey dziewczyny

Jak myslice z jakiego powodu okres nie przychodzi po dhupastonie ktory bralam od 16 dc do 25 dc 1 tabletke dziennie.Cykle mam 28 dni a dzisiaj 36 dzien cyklu okresu brak.Zaczynam sie martwic
 
Do góry