reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak owulacji

Kolorowa123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2021
Postów
33
Cześć, piszę bo sama nie wiem co o tym myśleć. Dzisiejsza wizyta u gin aby zobaczyć owulacje czy coś zmieniło się od ostatniego usg i nic, lekarz stwierdził brak owulacji w tym cyklu (17 dzien cyklu dzisiaj) i przepisał tabletki na następny cykl aby wspomóc. Robiłam też test ow, wspominałam lekarzowi że negatywny był w ostatnich dniach i w sumie nic nie czułam żeby zbliżała się a nawet czułam suchość. Dni płodne mialy zacząć się w sobotę 23.01 i owulacja miała wypaść dzisiaj 28.01 teoretycznie ale dzisiaj test owulacyjny pokazal ze cos sie zbliza. Z resztą same zobaczcie na zdjęciu i powiedzcie co o tym myślicie 🙂🙄
 

Załączniki

  • 20210128_204027.jpg
    20210128_204027.jpg
    886,3 KB · Wyświetleń: 147
reklama
U mnie do 15 dc był pęcherzyk ale przestał rosnac i odpuściliśmy sobie w tym cyklu i od następnego miałam zacząć brać clo, w terminie spodziewanej malpy 33dc testy negatywne i nie wiedziałam co jest grane i okazało się że owulacja byla dopiero miedzy 33 a 38 dc więc jeszcze nic straconego 😉 w 44 dc na usg widoczne cialko żółte czyli owu byla na pewno 😉
 
Testy owulacyjne tylko pomagają w „upolowaniu” dni płodnych. Zapowiadają owulację, ale nie potwierdzają jej wystąpienia.
 
U mnie do 15 dc był pęcherzyk ale przestał rosnac i odpuściliśmy sobie w tym cyklu i od następnego miałam zacząć brać clo, w terminie spodziewanej malpy 33dc testy negatywne i nie wiedziałam co jest grane i okazało się że owulacja byla dopiero miedzy 33 a 38 dc więc jeszcze nic straconego 😉 w 44 dc na usg widoczne cialko żółte czyli owu byla na pewno 😉
Mnie zdziwil wczorajszy wynik bo rzeczywiście i w poniedziałek i wczoraj na usg nic się nie zmieniło i nie czułam tez po sobie zeby zbliżała się i mam wrażenie że miesiąc temu byla podna sytuacja, my sobie odpuściliśmy bo testów nie robilam wiec tylko tak na czuja a dwa dni później po tym jak nie działaliśmy nic przez pare dni czulam ze cos we mnie dzieje sie ale niestety jakos nie zwracaliśmy na to uwagi bo akurat to był okres świąteczny, duzo działo się i w domu i w pracy i tez za szybko przestaliśmy starać się:)
 
Niestety ale testy owulacyjne pokazują tylko wzrost poziomu lh, nie potwierdzają jednak owulacji. Myślę, że jeżeli lekarz nie widział rosnącego pęcherzyka, to owulacji nie będzie.
 
reklama
Do góry