reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka w 5tc

MoniB1988

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Grudzień 2020
Postów
552
Cześć dziewczyny. Ja za chwile zwariuje. Jestem w 5tc + 2 dni. Wczoraj zauważyłam na papierze toaletowym różowe krople krwi. Dziś rano na bieliźnie ciemne krople. Wystraszyłam się strasznie, bo w tym roku już raz poroniłam...😔 pobiegłam dziś do kliniki i ginekolog nie znalazł wcale pęcherzyka ciążowego 😭. W tamtej ciąży już w 4 tc było widać. To zle wróży prawda? Czy ktoś tak miał? Betę robiłam 2 dni temu tj 09.12 i wyniosła 157.1 U/L. Mam wrócić za 2 tygodnie. Ja oszaleje w tym czasie.... co robić?
 
reklama
Moja beta w tym czasie wynosiła 189, wiec pod tym względem moim zdaniem jest ok. Kontrolowałas przyrost? Może się zdarzyć ze ciąża jest młodsza i jeszcze nie widać nic na usg. Lekarz wspominał ze będzie coś widać jak beta będzie miała wartość ok 1000
 
No przy takiej becie, to nie dziwne, że lekarz nic nie widział (nawet biorąc pod uwagę że do dzisiaj wzrosła do 300). Ciąża może być młodsza niż to wynika z OM. Zbadaj przyrost, bo niestety pojedynczy wynik za dużo nie powie. Ja bym poszła za tydzień jeszcze raz na USG - o ile przyrost będzie prawidłowy.
A dostałaś duphaston lub luteinę na te plamienia?
 
Betę robiłam 2 razy
07.12- 49.63
09.12- 157,1
chyba pójdę jutro zrobię jeszcze raz. A lekarz nic mi nie mówił, ze widać od 1000....
 
Aaa i tak na plamienie dostałam duphaston 3 razy dziennie. Byłam pewna, pewna! Ze w 5 tc już wszystko widać. W sensie, ze cokolwiek widać ...
 
No przy takiej becie, to nie dziwne, że lekarz nic nie widział (nawet biorąc pod uwagę że do dzisiaj wzrosła do 300). Ciąża może być młodsza niż to wynika z OM. Zbadaj przyrost, bo niestety pojedynczy wynik za dużo nie powie. Ja bym poszła za tydzień jeszcze raz na USG - o ile przyrost będzie prawidłowy.
A dostałaś duphaston lub luteinę na te plamienia?
Chyba spanikowałam niepotrzebnie... dziś zrobiłam betę i wyszła 481,30. 🤯. Pojęcia nie miałam, ze widać ciąże dopiero od 1000
 
reklama
No to już nie panikuj. Najlepiej poczekaj do wizyty - jak Ci gin wyznaczył - wówczas już powinno być serduszko. Jak pójdziesz wcześniej - to może go jeszcze nie być i znów się będziesz stresować ;-)
 
Do góry