reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pecherzyka w 6 tygodniu i niskie hcg

marluk210

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Maj 2017
Postów
74
Chciałabym podzielić się moim problem... Mam nadzieję, że może któraś z Wami była w podobnej sytuacji i powie mi jak się wszystko potoczyło. Zacznę od początku-w styczniu t.r przeszłam zabieg lyzeczkowania (ciaza obumala w 7-8 tygodni). 26 kwietnia powinnam dostać okres który się nie pojawił, wykonałam dwa testy, dzień po dniu, na obydwu dwie piękne kreski. Z wizytą u lekarza postanowiłam się wstrzymac, gdyż w poprzedniej ciazy do lekarza poszłam od razu i na usg widoczny był tylko pęcherzyk. Na usg umówiłam się 11 dni po zrobieniu testu, był to 40dc przy regularnych cyklach 28 dniowych. Na badaniu usg lekarz nie dostrzegl NICZEGO! Kazał wykonać badanie krwi, które mam powtórzyć po 48h. Pierwszy wynik już odebrałam. Bhcg wynosi tylko 104,2!!! Według ostatniego okresu był by to już ponad 6 tydzień. Czy jest możliwe że ciaza rozwija się prawidłowo? Czy do zapłodnienia doszło dużo później... Proszę jeśli któraś w was była w podobnej sytuacji, że lekarz nie dostrzegl nic na usg a jednak byliście w ciazy odezwijcie się i opiszcie jak to było u Was.
 
reklama
Jeśli beta jest 104 to moja droga na pewno nie jesteś w 6 tyg.
Ja 3/4 tydzień miałam betę 358.
Więc u Ciebie bardzo wczesna Ciąża.
Powiem tak powtórz idź do gina za tydzień dwa mi bardzo szybko i ładnie beta rosla druga po 4 dniach miałam 1008 a trzecia po 5 dniach prawie 12 tys.
Przy becie ponad tysiąc widać pęcherzyk dopiero
Ja miałam ciążę dwa tyg mlodsza miałam nieregularne cykle.
Też poszłam za wczensie na wizytę wkrecalam sobie ze cos nie tak bo według okresu był 6 tydzień a tu czarno gdzie zarodek powinien być a to okazało się że był 4 nie 6 ;)
Bo owulacja wystapiła bardzo późno:)
Teraz synek ma 5 miesiecy:)
Więc głową do góry i oby u Ciebie też tak było jak u mnie :)
 
Pocieszam się właśnie tym że może to młodsza ciaza... tylko pytanie czy to możliwe żeby owulacja przesunela sie aż o dwa tygodnie... jutro odbieram drugi wynik hcg. Boję się że może być ciaza pozamaciczna
 
Dzięki za odpowiedź to zawsze jakies pocieszenie bardzo martwi mnie tak niski wynik hcg, jutro rano powtarzam badanie zobaczymy czy wzrosło prawidłowo.
 
Jutro koło 15 będę wiedziała coś więcej, napewno dam znać :) martwi mnie jeszcze fakt że objawy ciąży takie jak powiększone piersi ustawy... piersi miałam nabrzmiale, były widoczne żyłki wokół skutków a od trzech dni tak jakby wróciły do swoich rozmiarow, żyłki również zniknęły... od wczoraj mam lekke plamienia koloru mocnej kawy z mlekiem..
 
Cześć. Bardzo możliwe u mnie cykl przesunął się o 10dni, na pierwszym USG nic nie było widać, też robiłam betę, a czy przyrost jest prawidłowy sprawdzałam na kalkulatorze dostępnym w Internecie. Aktualnie jestem w 7 miesiącu. Powodzenia!
 
reklama
@Kajmakowe123 Czyli jest jakaś nadzieja :) zgodnie ze wskaźnikami
  • 3. tydzień - 5 - 50 mIU/ml
  • 4. tydzień - 5 - 426 mIU/ml
  • 5. tydzień - 18 - 7,340 mIU/ml
  • 6. tydzień - 1,080 - 56,500
Mój wynik 104,2 mieści się w normie 5 tygodnia, ale wiem że na tym etapie ciazy dziewczyny mają dużo wyższe hcg... zostaje tylko poczekać na jutrzejszy wynik, mam nadzieję że wzroście prawidłowo :) inaczej to pewnie ciaza pozamaciczna czego najbardziej się obawiam...
 
reklama
Do góry