reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak reakcji na skurcze

zaniak

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2017
Postów
43
Dzis rano sie zalamalam. Bylam na ktg. Pani doktor skierowala mnie do szpitala no bo po terminie na skierpwaniu napisala tylko do porodu. Serce mi peka bo powiedziala gdy spytalam co jest nie tak ze wszystko ok ale ze jest skurcz sa ruchy a nie ma reakcji tetna na to a powinno podskoczyc . Strasznie sie martwie wrocilam do domu zaplakana i nie wiem co myslec. Chodze na ktg juz dluzszy czas bylo ok nie bylo skurczy teraz skurcze sa a dzieja sie takie cuda. Umieram ze strachu i nie moge powstrzymac lez. Mial tak ktos ?

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nie mam pojecia doktor zachowala to ktg dla siebie. Jak dla mnie to dzis serduszko malutkiej wlasnie ladnie i glosno bilo a zazwyczaj bylo slabiej slychac bo byla nisko.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Tak tak ja wiem ale wlasnie chodiz mi o to ze nei bylo jakoes spowolnione moim zdaniem . Nie bylam w stanie widziec jakie jest tetno poniewaz aparatura jest tak postawiona ze przychpdzi na nia patrzec pani polozna a ja lezac nic nie widze

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Tak tak ja wiem ale wlasnie chodiz mi o to ze nei bylo jakoes spowolnione moim zdaniem . Nie bylam w stanie widziec jakie jest tetno poniewaz aparatura jest tak postawiona ze przychpdzi na nia patrzec pani polozna a ja lezac nic nie widze

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Powinna położna powiedziec :/ co to za położna..
Ale jesli powiedziala ze jest ok to znaczy ze tetno jest dobre:)
A nie mozesz isc do szpitala na ktg ? Powiesz ze masz obawy itp czy juz jestes e szpitalu ? Bo pisałaś ze skierowanie dostalas ? To tam Ci zrobia ktg:)
A do swojego lekarza nie mozesz zadzwonić? Ja zawsze dzwonilam jak chcialam cos zapytac:) czy pisałam smsa:)
 
Wlasnie ktg robilam w przychodni przyszpitalnej . Do szpitala wyslala mnie moja pani doktor bo na ktg polozna ja poprpsila do sali od ktg . Ale powiedziala zeby jutro isc do szpitala rano. Moj maz zadzwonil do tej wlasnie p. Doktor poniewaz stwoerdzilismy ze jemu jako mezczyznie moze powie cos wiecej a ja strasznie sie stresowalam. Pani doktor powiedziala ze jest ok ale zeby sprawdzoc przeplywy pepowinowe i dlatego ide na usg dzis prywatnie jesli bedzie ok to nawet nie musze isc do szpitala.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Wlasnie ktg robilam w przychodni przyszpitalnej . Do szpitala wyslala mnie moja pani doktor bo na ktg polozna ja poprpsila do sali od ktg . Ale powiedziala zeby jutro isc do szpitala rano. Moj maz zadzwonil do tej wlasnie p. Doktor poniewaz stwoerdzilismy ze jemu jako mezczyznie moze powie cos wiecej a ja strasznie sie stresowalam. Pani doktor powiedziala ze jest ok ale zeby sprawdzoc przeplywy pepowinowe i dlatego ide na usg dzis prywatnie jesli bedzie ok to nawet nie musze isc do szpitala.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Tak to wazne :)
Ja do konca ciazy chodzilam do ginekologia wlasnie na przeplywy to bardzo ważne:)
 
reklama
No ale wlasnie ja w pierwszej ciazy nie chodzilam do tej pory nikt nic ani slowem i nagle teraz szpital jutro bo lekarka woli byc spokojna dopiero maz dowiedzial sie ze chodzi o przeplywy i ze mozemy zrobic je na usg . Jestem juz po terminie wiec szpital pewnie i tak mnie czeka lada moment ale wole nie lezec poki nie ma przymusu. Zavzynaja mi sie juz skircze chyba odkad wrocilam do domu pewnie od stresu wiec cos czuje ze tak czy siak w ciagu 24 h urodze

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry