reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ruchow dziecka

K

karo88*

Gość
Witajcie dziewczyny 😊 zwracam się do Was z prośbą o pomoc jestem w 20 tyg ciazy i nadal nie odczuwam ruchów dziecka 😞 bardzo się martwię tym 23 grudnia byłam na usg wszystko było dobrze natomiast niepokoją mnie braku ruchów dziecka ... Jestem też przeziębienia mam antybiotyk czy to na negatywny wpływ na rozwój mojego dziecka ???
 
reklama
Rozwiązanie
K
Dziękuję Wam trochę się uspokoilam 😊 dla mnie ciąża to nowość jestem sama i nie mam z kim zbytnio podzielić się moimi obawami
W pierwszej ciąży ruchy mogą się pojawić do 22 tygodnia ciąży, tak mówił mi lekarz. Więc spokojnie skoro na usg jest wszystko ok. Co do antybiotyku to nie wpływa on negatywnie na dziecko. Sama brałam i to we wczesnej ciąży. Na pewno lekarz wybrał taki antybiotyk, który wolno w ciąży stosować - także nic się nie marwt.
 
Witajcie dziewczyny 😊 zwracam się do Was z prośbą o pomoc jestem w 20 tyg ciazy i nadal nie odczuwam ruchów dziecka 😞 bardzo się martwię tym 23 grudnia byłam na usg wszystko było dobrze natomiast niepokoją mnie braku ruchów dziecka ... Jestem też przeziębienia mam antybiotyk czy to na negatywny wpływ na rozwój mojego dziecka ???
Ja swojego gada poczułam gdzieś w 23-24 tc. Na usg wszystko wychodziło prawidłowo, młody się ruszał a ja tego nie czułam. Ginekolog uspokoiła mnie że mam łożysko na przedniej ścianie i te ruchy przez to są wytłumione i słabsze. Jeszcze leżał buzią w stronę mojego kręgosłupa a to też nie pomaga :)
Teraz za to kopie jak szalony także nie masz co się stresować
 
Ja pierwszy raz poczułam dopiero koło 21 tc, przy 1 ciąży później je czuć, spokojnie poczujesz , a antybiotyk na pewno jest bezpieczny, skoro lekarz go przepisał
 
Pierwsze dziecko czułam ok 19 TC, drugie 17 TC, a trzecie dopiero w 23 TC, ponieważ miałam łożysko na przedniej ścianie (dwie pierwsze na tylniej) i ogólnie ruchy były zdecydowanie słabsze.
 
Wczoraj wieczorem po 21 gdy lezalam już zaczęłam dotykać mojego brzucha ( choć tak naprawdę jest mały bo to moja 1 ciąża) i poczułam takie delikatne bulgotanie czy to mogły być ruchy mojego malucha ? W ciągu dnia nie czuje jedynie wczoraj wieczorem gdy lezalam na plecach dotykając brzuszka
 
reklama
reklama
Wczoraj wieczorem po 21 gdy lezalam już zaczęłam dotykać mojego brzucha ( choć tak naprawdę jest mały bo to moja 1 ciąża) i poczułam takie delikatne bulgotanie czy to mogły być ruchy mojego malucha ? W ciągu dnia nie czuje jedynie wczoraj wieczorem gdy lezalam na plecach dotykając brzuszka
Dokładnie, też tak miałam :)
 
Do góry