reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak stosunku a podejrzenie ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
myłaś ręce 5 razy plus peeling i niedokładnie umyłaś ręcę xDD
Leże, no leże.
Ja od 2 lat uprawiam seks z finiszem w środku i w ciąży nie jestem, może po prostu powinnam po seksie umyć ręce 5 razy i zrobić peeling
Przepraszam, ze rozbawiłam swoją głupotą XDD ale to naprawde w mojej głowie brzmi troszke "poważniej"? nie wiem.. stosunek w zyciu miałam jeden, w prezerwatywie i tez sie bałam ciązy, wiec po prostu chyba nie wierze sama sobie..
 
reklama
Sorry, ale inaczej zareagować nie mogę. Wolę myslec, ze jestes trollem niż ze serio ktoś tak niedouczony jest.
Nie jestem trollem, normalna nastolatka, która jeszcze nie rozpoczęła na dobre swojego życia seksualnego.. Biologia u mnie w szkole to raczej żart a nie przedmiot lekcyjny.. Fora internetowe raz mówią tak, a drugi raz inaczej.. i chyba sama sie pogubiłam..
 
Nie jestem trollem, normalna nastolatka, która jeszcze nie rozpoczęła na dobre swojego życia seksualnego.. Biologia u mnie w szkole to raczej żart a nie przedmiot lekcyjny.. Fora internetowe raz mówią tak, a drugi raz inaczej.. i chyba sama sie pogubiłam..
To się udaj do mamy albo do ginekologa, bo to nie jest normalne zebys jako 17latka nie wiedziała jak dochodzi do zapłodnienia i brala sie za rzeczy, które prowadzą do seksu. Tyle.
 
To się udaj do mamy albo do ginekologa, bo to nie jest normalne zebys jako 17latka nie wiedziała jak dochodzi do zapłodnienia i brala sie za rzeczy, które prowadzą do seksu. Tyle.
Ok, więc na zakończenie.. Mogę przestać przejmować się ciążą i zacząć normalnie funkcjonować, bo na pewno w nią nie zaszłam gdyż nie było stosunku seksualnego?
 
Ok, więc na zakończenie.. Mogę przestać przejmować się ciążą i zacząć normalnie funkcjonować, bo na pewno w nią nie zaszłam gdyż nie było stosunku seksualnego?
Ile razy trzeba Ci napisać ze nie jesteś w ciazy? Tak, mozesz normalnie funkcjonować, ale trzymajcie się od siebie z dala. Nie róbcie nic bez zagłębiania wiedzy. Ty sie zapytaj swoich rodziców jak dochodzi do zapłodnienia i niech on również popyta swoich rodziców. Nie jestes w ciąży, zamknij temat.
 
Ok, więc na zakończenie.. Mogę przestać przejmować się ciążą i zacząć normalnie funkcjonować, bo na pewno w nią nie zaszłam gdyż nie było stosunku seksualnego?
nie jesteś w ciąży. I błagam, otwórz ksiażkę od biologi i zapoznaj się z tym, jak wygląda rozmnażanie u ludzi.
I rpzede wszystkim wstrzymaj się z czynnościami seksualnymi, bo jeszcze się nabawisz traum i problemów psychicznych
 
Ile razy trzeba Ci napisać ze nie jesteś w ciazy? Tak, mozesz normalnie funkcjonować, ale trzymajcie się od siebie z dala. Nie róbcie nic bez zagłębiania wiedzy. Ty sie zapytaj swoich rodziców jak dochodzi do zapłodnienia i niech on również popyta swoich rodziców. Nie jestes w ciąży, zamknij temat.
Ok dzięki, a jak sie zamyka temat, bo nie umiem?
 
W mojej głowie kłębi się wizja, ze może te rece niedokładnie umyłam i jak sie podcierałam to coś się znalazło. Albo, ze jak chlopak mna sie zajmowal to moze coś mial na ręku, ale to raczej niemożliwe, bo nie doszedł przed tym zanim się mną zajmował, wiec sama juz nie wiem.. Wy piszecie, ze sie bez seksu nie da, wiec prawdopodobnie moge wykluczyc ciaze
Czyli jak Twój kolega z klasy zwali sobie konia w szkolnej toalecie, wytrze byle jak rękę i poda ci "cześć" to możesz być w ciąży? [emoji54]
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry