reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak stosunku a podejrzenie ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

kormak

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2022
Postów
47
Dzień dobry. Wiem, że moje pytanie należy do tych "głupich" albo "niedojrzałych", ale chyba popełniłam błąd swojego życia i zanim zaczne płakać nad swoim losem to chciałam pocieszyć się małą nutką nadziei, którą może mi dacie odpowiadając na moje pytanie. Mam 17 lat i kilka dni temu, chyba 10 uprawiałam ze swoim partnerem petting. Mianowicie partner zajmował się mną ręką. Nie włożył palców, ani nie masował mnie penisem, nic z tych rzeczy.. kiedy juz skończył się mną zajmować to ja zrobiłam mu dobrze ręką i nasienie poleciało na moją rękę. Natychmiast wstałam i poleciałam do łazienki umyć rękę. Umyłam ją mydłem chyba z 5 razy dokładnie namydlając i zmywając ciepłą prawie gorącą wodą. Póżniej sięgnęłam po peeling spod prysznica, stwierdzilam, ze takie drobinki napewno uszkodzą pozostale plemniki i chyba ze 2 razy nabralam dużą ilość peelingu. Nie pamiętam, ale chyba użyłam jeszcze później żelu antybakteryjnego, takiego z alkoholem. Później położyłam się spać na jakas godzine - półtora. I zachciało mi się siku - no więc poszłam. Wysikałam się, ale dopadła mnie jeszcze myśl, ze lepiej bedzie umyć ręce kolejny raz, dla peności, co zrobiłam. No i wiadomo, wytarłam sie papierem, nałożyłam majtki, spodnie.
Ale od tamtej pory jakoś dziwnie się czuje.. Senna, ospała, troche bolą mnie piersi/ sutki.
Zanim mnie ocenicie to proszę nie piszcie przykrych komentarzy w moim kierunku.. Ja wiem jak dochodzi do zapłodnienia, że musi być stosunek, wytrysk spermy do pochwy, ale naprawde nie wiem co się dzieje z moim organizmem i boje się, że moze jestem jedna na miliard, co zaszłaby nie wiem, z powietrza.. no miałam ten kontakt ze spermą... moze nie umyłam tych rąk dokładnie, nie wiem.. Nie mam pomysłu już.. Jakbyście mogły przekonać mnie, że nic zlego się nie stało, to byłabym wdzieczna..
Z góry dziękuję :((
 
reklama
Polecam wizytę u psychologa.
Możliwe, że będę musiała się wybrać.. Do okresu jeszcze troche zostało, jakies 11 dni, a tutaj takie dziwne objawy.. Dlatego się zmartwiłam.. Niby wiem, ze jak nie było stosunku to ciąży nie będzie, ale te objawy są takie dziwne, inne. Powoli szykuje się do kupienia testu ciążowego, ale przeczytałam, że musi minąć 2 tygodnie od stosunku, a jeszcze na pewno nie minelo.. Więc no nie wiem, czy robić czy to strata kasy.
 
Możliwe, że będę musiała się wybrać.. Do okresu jeszcze troche zostało, jakies 11 dni, a tutaj takie dziwne objawy.. Dlatego się zmartwiłam.. Niby wiem, ze jak nie było stosunku to ciąży nie będzie, ale te objawy są takie dziwne, inne. Powoli szykuje się do kupienia testu ciążowego, ale przeczytałam, że musi minąć 2 tygodnie od stosunku, a jeszcze na pewno nie minelo.. Więc no nie wiem, czy robić czy to strata kasy.
Jeśli jesteś wiatropylna to zrób test w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli nie jesteś to jak miałoby dojść do zapłodnienia[emoji2358] niby biologię znasz a jednak nie znasz. Nie bierz się za pieszczoty jak nie jesteś na nie gotowa i po problemie.
 
Jeśli jesteś wiatropylna to zrób test w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli nie jesteś to jak miałoby dojść do zapłodnienia[emoji2358] niby biologię znasz a jednak nie znasz. Nie bierz się za pieszczoty jak nie jesteś na nie gotowa i po problemie.
Hmm, no zwariowałam troche, bo naczytałam się o objawach ciąży na forach typu :forumginekologiczne.pl albo na abczdrowie.pl albo innych takich i tam pisało, że to są objawy ciążowe. Właśnie bycie ospałym ból piersi ból sutków. Ale z tego co analizuje to sperma nie miała jak się dostać do pochwy, bo ją po prostu od razu zmyłam. Pani ma wiedze - wiec zapytam - czy do zapłodnienia potrzebny jest pełen wytrysk? Nie mówie tutaj o tym zeby rozpisywac sie na preejakulat, ze ciaza bez pelnego wytrysku tez jest mozliwa, ale tak po ludzku.. czy gdybym uprawiala petting i zalozmy, ze wytrysk byłby na moją pochwe, caly wytrysk to czy takie coś tez wyklucza ciąże? Czy moze jednak to jest sytuacja bardzo ryzykowna..
 
Boże, chciałam odpisać coś merytorycznego, ale nie dam rady.
Nie jesteś w ciąży.
To nie są objawy ciążowe.
Jakbyś np teraz miała bąki to byś mówiła, ze to objawy ciążowe? Nie, po prostu się fasoli najadłaś.
Objawy które opisałaś mogą swiadczyć o wszystkim i niczym.
Boże. Błagam Cię, odłóż czynności seksualne na bok bo nie jesteś na nie gotowa nawet w 1%.
 
Jakby zachodzenie w ciążę było tak proste to nie byłoby nas tyle tutaj z problemami w tym temacie. Tak jak autorka komentarza wyżej napisała, jeśli nie jesteś gotowa emocjonalnie na bliskość to wstrzymaj się. Partner powinien zrozumieć.
 
Wiesz żeby doszło do zapłodnienia to sperma Twojego chłopaka musi się znaleźć w Twojej pipie a nie kuzwa na ręce. Nie jesteś w ciąży i jako 17latka to chyba powinnaś dobrze wiedzieć jak dochodzi do zapłodnienia i jak powstaje ciąża. A jak nie wiesz to poproś panią od biologi zeby Ci wytłumaczyła jak małemu dziecku albo mamę czy też idz z mamą do ginekologa który rozrysuje Ci schemat. Nie jesteś gotowa ani na seks ani na bliskość.
 
Czyli nie muszę już się pod tym kątem zamartwiać? Bo osobiście troche wydałam na siebie wyrok, co pogorszyło moje samopoczucie i jedyne o czym jestem w stanie myśleć to ta cholerna ciąża.. Chyba odpuszcze sobie ten test ciążowy, bo tak jak wyżej ktoś napisał.. wiatropylna nie jestem.. nie chce tez wyprowadzać z równowagi nikogo moimi durnymi pytaniami, nie taki był cel, ale chyba musiałam się wygadac. Ale jeszcze tak z czystej ciekawości zapytam - plemniki nie są w stanie przeżyć na powietrzu prawda? Tak jakby hmm.. po prostu sperma wydostaje sie na powietrze i te plemniki już nie są w stanie zapłodnić nawet przeniesione do pochwy palcem?
 
reklama
Wydałam na siebie wyrok ciąży zrobionej palcem xD Nie wytrzymam tego, zatrzymajcie tę karuzelę abstrakcji

NIE JESTEŚ W CIĄŻY

A w ogóle ta ręka którą miałaś w spermie dotknęła pipy czy nie?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry