reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak stosunku a podejrzenie ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jakby zachodzenie w ciążę było tak proste to nie byłoby nas tyle tutaj z problemami w tym temacie. Tak jak autorka komentarza wyżej napisała, jeśli nie jesteś gotowa emocjonalnie na bliskość to wstrzymaj się. Partner powinien zrozumieć
Czy ten mój strach jest równoznaczny z brakiem gotowości na bliskość? Bo no nie ukrywam, chcialabym zeby mój chłopak był zadowolony, ale mam duży strach przed ciążą i stosunku nawet nie brałam pod uwagę.
 
reklama
Z tego co wiem to taki cud bez stosunku wydarzył się w historii tylko raz ponad 2000 lat temu.
Uwierz,nie jesteś w ciąży. Jest przesilenie wiosenne stąd ospałość.
 
Wydałam na siebie wyrok ciąży zrobionej palcem xD Nie wytrzymam tego, zatrzymajcie tę karuzelę abstrakcji

NIE JESTEŚ W CIĄŻY

A w ogóle ta ręka którą miałaś w spermie dotknęła pipy czy nie?
Nie, to bylo tak: najpierw partner masował mnie aż do orgazmu ( nic wczesniej nie robil reka przy sobie ani ja tez nie robiłam przy nim ) pozniej jak ja juz doszłam to zrobiłam mu dobrze reka, i umylam ją szybko kilka razy no i ten peeling tez byl. Poszłam spac na jakas godzine, poltora. Wstalam poszłam do lazienki, umylam reke i dopiero wtedy sie podtarlam papierem po sikaniiu.. Wiec raczej swojej waginy nie dotknęłam
 
Czy ten mój strach jest równoznaczny z brakiem gotowości na bliskość? Bo no nie ukrywam, chcialabym zeby mój chłopak był zadowolony, ale mam duży strach przed ciążą i stosunku nawet nie brałam pod uwagę.
oczywiście, tak PANICZNY strach przed ciażą świadczy o braku gotowości.
Jeśli bierzesz się za seks, zawsze musisz brać ewentualność, ze może skończyć się ciążą.
wiadomo, ja wieku 17 lat też obawiałam się ciaży, ale tak panicznie?
 
Nie, to bylo tak: najpierw partner masował mnie aż do orgazmu ( nic wczesniej nie robil reka przy sobie ani ja tez nie robiłam przy nim ) pozniej jak ja juz doszłam to zrobiłam mu dobrze reka, i umylam ją szybko kilka razy no i ten peeling tez byl. Poszłam spac na jakas godzine, poltora. Wstalam poszłam do lazienki, umylam reke i dopiero wtedy sie podtarlam papierem po sikaniiu.. Wiec raczej swojej waginy nie dotknęłam
No i powiedz mi jak według Ciebie miało dość do zapłodnienia?
Wyjasnij mi to.
 
oczywiście, tak PANICZNY strach przed ciażą świadczy o braku gotowości.
Jeśli bierzesz się za seks, zawsze musisz brać ewentualność, ze może skończyć się ciążą.
wiadomo, ja wieku 17 lat też obawiałam się ciaży, ale tak panicznie
No właśnie nie jestem gotowa na to żeby uprawiać seks, więc nie brałam pod uwagę ewentualnego seksu. No ale nawet po pettingu sie boje i to mnie troszke przerosło.
 
No właśnie nie jestem gotowa na to żeby uprawiać seks, więc nie brałam pod uwagę ewentualnego seksu. No ale nawet po pettingu sie boje i to mnie troszke przerosło.
Wytlumacz nam jak według Ciebie miałoby dojść do zapłodnienia, bo chyba jasno Ci napisałam zeby zajsc to sperma musi być w Tobie a nie na Tobie.
 
No i powiedz mi jak według Ciebie miało dość do zapłodnienia?
Wyjasnij mi to.
W mojej głowie kłębi się wizja, ze może te rece niedokładnie umyłam i jak sie podcierałam to coś się znalazło. Albo, ze jak chlopak mna sie zajmowal to moze coś mial na ręku, ale to raczej niemożliwe, bo nie doszedł przed tym zanim się mną zajmował, wiec sama juz nie wiem.. Wy piszecie, ze sie bez seksu nie da, wiec prawdopodobnie moge wykluczyc ciaze
 
W mojej głowie kłębi się wizja, ze może te rece niedokładnie umyłam i jak sie podcierałam to coś się znalazło. Albo, ze jak chlopak mna sie zajmowal to moze coś mial na ręku, ale to raczej niemożliwe, bo nie doszedł przed tym zanim się mną zajmował, wiec sama juz nie wiem.. Wy piszecie, ze sie bez seksu nie da, wiec prawdopodobnie moge wykluczyc ciaze
myłaś ręce 5 razy plus peeling i niedokładnie umyłaś ręcę xDD
Leże, no leże.
Ja od 2 lat uprawiam seks z finiszem w środku i w ciąży nie jestem, może po prostu powinnam po seksie umyć ręce 5 razy i zrobić peeling
 
reklama
W mojej głowie kłębi się wizja, ze może te rece niedokładnie umyłam i jak sie podcierałam to coś się znalazło. Albo, ze jak chlopak mna sie zajmowal to moze coś mial na ręku, ale to raczej niemożliwe, bo nie doszedł przed tym zanim się mną zajmował, wiec sama juz nie wiem.. Wy piszecie, ze sie bez seksu nie da, wiec prawdopodobnie moge wykluczyc ciaze
Sorry, ale inaczej zareagować nie mogę. Wolę myslec, ze jestes trollem niż ze serio ktoś tak niedouczony jest.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry