reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka

Dołączył(a)
14 Wrzesień 2019
Postów
5
Cześć Dziewczyny.
Byłam w środę u gina. W usg widoczny pęcherzyk, ale brak zarodka, nie daje mi za dużych szans... Generalnie to zakomunikował mi to w taki sposób, że od 2 dni ryczę.
Ostatnia @ 20 lipca. Cykle miałam nieregularne w ostatnim roku, ale większość z nich 26 dni. Pozytywny test wyszedł mi dopiero 20 dni po owulacji. Robiłam 4 dni wcześniej i nic. HCG rośnie, ale położna twierdzi, że za wolno i skoro doktor nie widział zarodka to pewnie kolejne usg to potwierdzi.
22.08 - 432
29.08 - 4267
03.09 - 9490
09.09 - 16163
13.09 - 22080
W środę na wizycie wg ostatniej @ był 7 tydz i 4 dzień i doktor stwierdził, że obraz jest nieprawidłowy i ciąża prawdopodobnie nie rozwija się prawidłowo.
To moja pierwsza ciąża, wiem że nerwy raczej mi nie pomogą, ale nie umiem się uspokoić od środy, chociaż wiem, że ciąża jest młodsza niż to wynika z OM.
Niech któraś mnie pocieszy, bo zwariuję do kolejnej wizyty
 
reklama
Biedna, też trafiłam na takiego dziada.
Koniecznie zmień lekarza. Dobór słów i tonu jest bardzo ważny w takich sytuacjach.
Napisz proszę, co było na obrazie usg.
Niestety, w 7tc powinien być już zarodek.
Beta hcg, żeby było miarodajne, najlepiej zrobić w odstępie 48h. Chociaż najlepiej zrobić USG.
Trzymam mocno kciuki za Ciebie.
 
Biedna, też trafiłam na takiego dziada.
Koniecznie zmień lekarza. Dobór słów i tonu jest bardzo ważny w takich sytuacjach.
Napisz proszę, co było na obrazie usg.
Niestety, w 7tc powinien być już zarodek.
Beta hcg, żeby było miarodajne, najlepiej zrobić w odstępie 48h. Chociaż najlepiej zrobić USG.
Trzymam mocno kciuki za Ciebie.
Na obrazie USG to nie bardzo wiem co było... widziałam pęcherzyk I tyle. Tak jak wcześniej sobie doktor ze mną żartował tak włożył usg i od razu mnie zapytał czy ktoś bliski ze mną przyjechał... Resztę wizyty pamietam jak przez mgłę. Zdjęcia nie dostałam. Tylko cały czas powtarzał, że obraz jest błędny, bo zarodka nie widać.
 
Faktycznie przyrosty bety nie powalają, ale są! Biologia to nie matematyka.
Musisz cierpliwie czekać. Pamiętaj że na nic nie masz wpływu, a stres szkodzi.

Zajmij czymś głowę. Powodzenia!
 
Na obrazie USG to nie bardzo wiem co było... widziałam pęcherzyk I tyle. Tak jak wcześniej sobie doktor ze mną żartował tak włożył usg i od razu mnie zapytał czy ktoś bliski ze mną przyjechał... Resztę wizyty pamietam jak przez mgłę. Zdjęcia nie dostałam. Tylko cały czas powtarzał, że obraz jest błędny, bo zarodka nie widać.
Kurcze, to jednak dr fajnie się zachowal! Powiedział, co widział. Nie może Cię oszukiwać. Pytanie, czy był pęcherzyk ciążowy z żółtkowym. To ważne. No nic, musisz czekać do kolejnej wizyty.
 
reklama
Ciężka sprawa , no ale nic nie poradzisz ,ani my ,lekarz nie fajnie się zachował ,ale powiedział co myśli ,chyba lepiej tak niż ma dawać niepotrzebną nadzieje, lepiej się miło zdziwić ,niż niemiło rozczarować
 
reklama
Do góry