reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzie艅 Ojca i z tej okazji zapraszam ci臋 do wys艂uchania rozmowy, kt贸rej bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dw贸ch c贸reczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma r贸wnie偶 znaczenie ;) Pos艂uchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Ci臋 na live z Agnieszk膮 Hy偶y - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzy艅stwie i oczywi艣cie o ojcostwie. O tym co robi膰 z "dobrymi radami". Do艂膮cz

reklama

Brak zarodka

Do艂膮czy艂(a)
7 Czerwiec 2021
Post贸w
10
Hejka 馃槉馃槉 juz wcze艣niej pamietam, ze pisa艂am na tym forum jak stara艂am sie z partnerem o dziecko. By艂am potem u lekarza i przepisa艂 mi leki kt贸re mia艂y pom贸c. Czyta艂am potem i w sumie od kole偶anki zosta艂 mi r贸wnie偶 polecony olej z wiesio艂ka i co艣 na pewno zadzia艂a艂o bo w zesz艂y pi膮tek (28.01.22) zrobi艂am test cia偶owy kt贸ry wyszed艂 pozytywny. Powt贸rzylam go jeszcze raz w ten sam dzie艅 i jeszcze dla upewnienia zrobi艂am w sobote rano kolejne dwa. 4 testy pozytywne cieszylam sie bardzo. W poniedzia艂ek by艂am zrobi膰 beta HCG wysz艂a ok. 40 tys. We wtorek bylam u ginekologa, kt贸ry nie zrobi艂 mi 偶adnych badan kaza艂 czeka膰 i przyj艣膰 za 3 tyg. Jednak ja zadzwoni艂am i um贸wi艂am sie do innego lekrza. W 艣rod臋 bylam znowu na pobraniu krwi w celu sprawdzenia bety wynik byl mniejszy bo tylko 14 tys. Dzisiaj (03.02.22) bylam u lekarza kt贸ry zrobi艂 mi usg na kt贸rym niestety nie ma zarodka 馃様馃様馃様 dal skierowanie do szpitala na 7.02.22. Nie wiem dlaczego beta tak spadla lekarz te偶 nie jest pewny dlaczego az tak skoro byla wysoka a teraz taka mala. Mo偶e kt贸ra艣 z was mia艂a podobny przypadek i jest mi wstanie pom贸c czy decydowa膰 sie na zabieg czy lepiej jeszcze poczeka膰 wg usg 6/7 tydzie艅 wiele kobiet pisa艂o, ze zarodek byl widoczny u nich okolo 8/9 tyg. Sama nie wiem co mam o tym my艣le膰 nastawi艂am sie troszke juz na dzidziusia. Do艂膮czam moje zdj臋cie USG

Za艂膮czniki

• 20220203_182849.jpg
    20220203_182849.jpg
    1,4 MB · Wy艣wietle艅: 338
  • 20220203_182849.jpg
    20220203_182849.jpg
    1,4 MB · Wy艣wietle艅: 186
reklama

nuskati

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
28 Stycze艅 2022
Post贸w
21
A badanie robi艂a艣 w tym samym laboratorium?mo偶e to pomy艂ka z tym pierwszym wynikiem,kiedy mia艂a艣 ostatni膮 miesi膮czk臋?

Wiolcia_6

Grudni贸wka 2010 :)
Do艂膮czy艂(a)
3 Kwiecie艅 2010
Post贸w
4 365
Miasto
Ma艂opolska
Oo pami臋tam cie z wpis贸w odno艣nie zaj艣ciem w ci膮偶臋 馃檪 Pisa艂y艣my o wiesio艂ku. A powiedz mi czy beta by艂a robiona w takim samym laboratorium? Jednostka miary by艂a taka sama? Kiedy mia艂a艣 ostatnio miesi膮czk臋? Beta zdecydowanie mo偶e s艂abo rosnac ale nie powinna spada膰 natomiast m贸j lekarz zawsze powtarza艂 ze powy偶ej bety 6000 liczy si臋 obraz usg a nie beta. P臋cherzyk nie jest pusty , wida膰 w nim pi臋knie p臋cherzyk 偶贸艂tkowy. Czasami brakuje dnia 偶eby pojawi艂 si臋 zarodek.

Do艂膮czy艂(a)
7 Czerwiec 2021
Post贸w
10
A badanie robi艂a艣 w tym samym laboratorium?mo偶e to pomy艂ka z tym pierwszym wynikiem,kiedy mia艂a艣 ostatni膮 miesi膮czk臋?
Robi艂am w tym samym labolatorium z badaniami tarczycowymi wtedy jeszcze og贸艂em pali艂am papierosy moze zafa艂szowa艂o to wynik teraz aktualnie juz nie pale 馃槉

Jetkaa

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
23 Wrzesie艅 2017
Post贸w
4 540
Robi艂am w tym samym labolatorium z badaniami tarczycowymi wtedy jeszcze og贸艂em pali艂am papierosy moze zafa艂szowa艂o to wynik teraz aktualnie juz nie pale 馃槉
Kiedy mia艂a艣 ostatnia miesi膮czk臋. W kt贸rym dniu cyklu robi艂a艣 pierwsza bet臋?

Do艂膮czy艂(a)
7 Czerwiec 2021
Post贸w
10
Oo pami臋tam cie z wpis贸w odno艣nie zaj艣ciem w ci膮偶臋 馃檪 Pisa艂y艣my o wiesio艂ku. A powiedz mi czy beta by艂a robiona w takim samym laboratorium? Jednostka miary by艂a taka sama? Kiedy mia艂a艣 ostatnio miesi膮czk臋? Beta zdecydowanie mo偶e s艂abo rosnac ale nie powinna spada膰 natomiast m贸j lekarz zawsze powtarza艂 ze powy偶ej bety 6000 liczy si臋 obraz usg a nie beta. P臋cherzyk nie jest pusty , wida膰 w nim pi臋knie p臋cherzyk 偶贸艂tkowy. Czasami brakuje dnia 偶eby pojawi艂 si臋 zarodek.

S

Szka

Go艣膰
Ja bym zweryfikowa艂a to u innego lekarza, ale to tak jak m贸wi臋 ja bym tak zrobi艂a, 偶eby mie膰 pewno艣膰

Do艂膮czy艂(a)
7 Czerwiec 2021
Post贸w
10
Ja bym zweryfikowa艂a to u innego lekarza, ale to tak jak m贸wi臋 ja bym tak zrobi艂a, 偶eby mie膰 pewno艣膰
Ja sie zastanawiam czy by nie sprobowac sie um贸wi膰 do mojego lekarza, kt贸ry wie wszystko o moich chorobach moze byc trudno z miejscem ale jutro bede dzwoni膰

reklama

Wiolcia_6

Grudni贸wka 2010 :)
Do艂膮czy艂(a)
3 Kwiecie艅 2010
Post贸w
4 365
Miasto
Ma艂opolska
Ostatnia miesiaczke mialam 1.12.21 - 5.12.21.
Bete robilam 31.01.22 po testach cia偶owych bo u mnie przez weekend zamkniete sa labolatoria
Masz regularne cykle? Je艣li ostatnia miesi膮czka by艂a 1 grudnia to wyszed艂by 10 tydzie艅 ci膮偶y a patrz膮c na usg to niemo偶liwe. Dosta艂a艣 mo偶e zdj臋cie usg z wielko艣ci膮 p臋cherzyka? Ja bym jeszcze posz艂a do innego ginekologa z dobrym sprz臋tem. Zarodek z regu艂y pojawia si臋 na dniach je艣li jest p臋cherzyk 偶贸艂tkowy- wtedy b臋dziesz wiedzie膰 na czym stoisz.

Do g贸ry