reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia - 15 ty tydzień

asiakasia90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2018
Postów
375
Drogie koleżanki bardzo potrzebuję pomocy :( jestem w swojej pierwszej ciąży, obecnie 15 sty tydzień, ciąża jak to ginekolog ujmuje idealna, badania prenatalne - wszystko w porządku z Dzidzią, ale jednak od tygodnia zauważyłam u siebie brązowe plamienia przy podcieraniu po oddanym moczu, dodam że te plamienia nie są obfite, nie występują za każdym razem, nie pozostawiają śladów na bieliźnie. Jak wcześniej napisałam pojawiają się tylko na papierze toaletowym. Skonsultowam to ze swoim lekarzem, kazał przyjść po receptę na duphaston i luteine. Przyjmuje te leki od tygodnia, niestety plamienie nadal trwa. Lekarz powiedział, że brązowe plamienie jest mniej niepokojące niż czerwone bo oczyszcza się coś starego, ale mimo wszystko mam się oszczędzać. Staram się jak najwięcej leżeć i odpoczywać. Powiedzcie mi czy któraś z Was miała takie plamienie? Jakie były jego przyczyny? Jestem kłębkiem nerwów :(
 
reklama
Badanie ogólne moczu miałam w czerwcu i wszystko było w porządku. Badanie ginekologiczne na fotelu w październiku zeszłego roku i nigdy nie miałam nadżerki. Macie rację, jutro pójdę zanieść mocz do badania, tylko pytanie czy zrobić badanie ogólne czy na posiew?
 
reklama
Badanie ogólne moczu miałam w czerwcu i wszystko było w porządku. Badanie ginekologiczne na fotelu w październiku zeszłego roku i nigdy nie miałam nadżerki. Macie rację, jutro pójdę zanieść mocz do badania, tylko pytanie czy zrobić badanie ogólne czy na posiew?

Zrób sobie ogólny mocz, jeśli będziesz miała bakterie to wtedy ewentualnie posiew.Ja tydzień temu miałam krwiomocz, myślałam że dostanę zapaści jak to zobaczyłam.Byłam przekonana że to przez e.coli którą mam ale okazało się że prawdopodobnie schodził mi kamień.Także jeśli z dzidzią wszystko ok to nie ma co panikować, zrób mocz i zobaczysz.
 
Badanie ogólne moczu miałam w czerwcu i wszystko było w porządku. Badanie ginekologiczne na fotelu w październiku zeszłego roku i nigdy nie miałam nadżerki. Macie rację, jutro pójdę zanieść mocz do badania, tylko pytanie czy zrobić badanie ogólne czy na posiew?
Moim zdaniem posiew i wymaz z pochwy powinnaś mieć. Może jest jakaś infekcja bakteryjna, która nie daje innych objawów.
 
Witam ,jestem w 7 tyg ciąży,mam też takie plamienia,wczoraj byłam na usg,lekarz powiedział,że stary skrzep się oczyszcza,i będę plamic,dodatkowo jeszcze kilka dni tu plamilam zywą krwią.Jednak na usg wszystko ok,dzieciatko rośnie i ma się dobrze,a to najważniejsze.
 
Do góry